kafreen
16.09.05, 20:35
Czesc,
juz myslalam, ze to nigdy nie nastapi, ale na koniec sierpnia Max zaczął
gadać. Do tego prawie od razu pełnymi zdaniami. Przebojem jest: "dzie
idziesz?", "daj mi... jesc", "moje jest", "widzisz?", "wiesz?".
Ale fajnie jest uslyszeć swoje dziecko gadające!!!!
Pozdrawiam wszystkie Mamy i Maluchy!
Kasia i dwa śpiące ancymonty