Dodaj do ulubionych

chwalę się Maxem

16.09.05, 20:35
Czesc,
juz myslalam, ze to nigdy nie nastapi, ale na koniec sierpnia Max zaczął
gadać. Do tego prawie od razu pełnymi zdaniami. Przebojem jest: "dzie
idziesz?", "daj mi... jesc", "moje jest", "widzisz?", "wiesz?".
Ale fajnie jest uslyszeć swoje dziecko gadające!!!!
Pozdrawiam wszystkie Mamy i Maluchy!
Kasia i dwa śpiące ancymonty
Obserwuj wątek
    • justynka38 Re: chwalę się Maxem 23.09.05, 22:42
      Mój Mikołaj gada jak najęty.Najbardziej mnie bawi, kiedy używa słówek
      typu:"oczywiście","naprawdę", "na pewno" itp.Martwi mnie natomiast, że w ogóle
      nie chce bawić się z dziećmi, wręcz boi się dzieci.Hubert natomiast, dam sobie
      głowę uciąć,gdy jest mu źle, szlocha i woła:"mama".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka