IP: *.* 27.06.02, 07:37
Od kiedy można dawać dziecku arbuzy ?papa ola :)
Obserwuj wątek
    • Gość: lisa Re: Arbuzy IP: *.* 27.06.02, 10:56
      ja po raz pierwszy dałam mojej córce gdy miała ok 11 m-cy.
    • Gość: yas Re: Arbuzy IP: *.* 02.07.02, 20:51
      WitamW jednym z artykułów "Mamo to ja" podane było, że arbuza można podawać dziecku od 5 miesiąca życia, gdyż w 95% składa się on z wody.Ja osobiście zaserwowałam go swojej córce po raz pierwszy gdy miała 1o miesięcy. Niestety nie smakował jej.Pozdrwaiam Jaga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka