Gość: patrycjaw
IP: *.*
02.07.02, 15:11
Drogie mamy!!!Poradzcie mi jak przekonać mojego 1,5 rocznego synka do zjedzenia normalnego objadu. Mikołaj jest strasznym niejadkiem i nie chce wziąć nic do ust co nie jest kaszką manną, serkiem homogenizowanym, budyniem, owocami ze słoiczka, suchą bułką i masłem zjadanym z łyzeczki, bo na bułce go nie toleruje.Generalnie je same słodkie rzeczy.Już nie wiem co mam zrobić.Przecież to nie jest wystarczajace dla takiego szkraba. Warzywami, makaronem, czy ryzem ze swojego talerzyka nakarmi całą rodzinę a sam nie wezmie do buzi. Może ktoś ma jakiś pomysł. Bardzo proszę o radę, bo już nie wiem co mam robić.Patrycja