Dziewczyny poradzcie mi bo popełniłam błąd i teraz nie wiem co
robić

Mój synek nie chce pić wody.Jak był malutki pił herbatke
koperkową, a potem wprowadziłam soczki, które zawsze rozrabiam z
wodą np 60 ml soku jabłkowego i 120 ml wody.Samej wody się nie
napije więc dodaje mu troche soku żeby ta woda miała smak, nie wiem
czy to dobrze czy źle.Kupiłam ostatnio rooibos ale nie chc tego
pić.Co robić?Dalej mu tak dawać pić?Wiem że to mój błąd bo go sama
tego nauczyłam