Witajcie,
założyłam juz ten wątek na "niemowlakach", ale tam dziewczyny mają
tysiące różnych problemów, a tu tylko forum dotyczące jedzenia

.
Wkleiłam linę, bo już troszkę sobie na temat rozszerzania diety dla
malucha 6-miesięcznego pogadałyśmy:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=81411382&a=82201750
No i właśnie, mam kilka pytań:
- jakie warzywa/owoce można już wprowadzać
- w jakich ilościach (np ile brukselki albo kalafiora do zupy)
- może macie jakieś fajne przepisy (u mnie Babycook nie działa)
- co z mięsem (ile? jakie? skąd? - czytam że królik dobry - tylko
skąd ja wezmę królika w centrum Warszawy

)
Reasumując, szukam inspiracji kulinarnych