Dodaj do ulubionych

Pomóżcie

06.04.07, 16:31
mi podjąc decyzję..
Mam słabe włosy,wypadające w trakcie leczenia
Farbuje je rzadko 4 razy do roku
Wczoraj właśnie ufarbowałam i wyszedł mi troche na odrostach brzydki kolor
Mam swoje włosy mocno brązowe a kupiłam farbę Garnier-jasny brąż i ten jasny
wyszedł mi na odrostach a na tych koloryzowanych wcześniej nawet ładny ciemny
brąz
No i teraz mam dylemat
czy nic im sie nie stanie jak tak dzień po dniu ich ufarbuję??
Co o tym myslicie??
Dziekuję z podpowiedzi
Justyna
Obserwuj wątek
    • syriana Re: Pomóżcie 06.04.07, 16:34
      myślę, że raczej nic się nie stanie (w sensie wypadnięcia wszystkich włosów, czy
      podobnej katastrofy)
      • jasmina251 Re: Pomóżcie 06.04.07, 16:37
        też tak myśle ale tak mi bedzie lepiej na duszy jak przeczytam czyjeś zdanie smile
    • kinga25b Re: Pomóżcie 06.04.07, 16:42
      wiesz, miałam kiedyś podobny problem, tzn. rozjaśniałam odrosty i wyszły mi
      pomarańczowe!!! sprzedawczyni w sklepie poradziła mi, żeby npomalować je
      jeszcze raz tą samą farbą i udało się. pozdraiam
    • issys Re: Pomóżcie 06.04.07, 18:42
      ja jakiś czas temu pisałam podobnego posta. Włosy przefarbowałam na drugi dzień
      i nic sie nie stało smile)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka