IP: *.icpnet.pl 26.02.11, 14:27
Najładniejsze i najcieplejsze swetry na tę zimę kupiłam sobie w s.Oliver. Dodam, że są one też świetne gatunkowo.. Teraz jednak ciężko takie dostać, ponieważ w sklepach króluje już kolekcja wiosenna.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka