ania-cz
19.03.08, 09:56
Moja córeczka ma 5,5 miesiaca i do tej pory cały czs jest karmiona
tylko piersią. Z butelki nie potrafi jeść, a po 6 miesiacu bede
wprowadzała jejinne pokarmy i napoje. Czy uczyć ja pić z butelki,
czy lepiej kubek niekapek. Chciałam kupić kubeczki dla niemowlaka,
takie o których Pan Paweł Zawitkowski pisał w swojej książce "Co
nieco..." (str.86)ale nikt nawet nie wiedział o co ja pytam. Gdzie
moge zdobyć takie kubeczki.