19.03.08, 09:56
Moja córeczka ma 5,5 miesiaca i do tej pory cały czs jest karmiona
tylko piersią. Z butelki nie potrafi jeść, a po 6 miesiacu bede
wprowadzała jejinne pokarmy i napoje. Czy uczyć ja pić z butelki,
czy lepiej kubek niekapek. Chciałam kupić kubeczki dla niemowlaka,
takie o których Pan Paweł Zawitkowski pisał w swojej książce "Co
nieco..." (str.86)ale nikt nawet nie wiedział o co ja pytam. Gdzie
moge zdobyć takie kubeczki.
Obserwuj wątek
    • goralica Re: kubeczek 19.03.08, 10:10
      moje dziecko tez nie toleruje niczego oprócz piersi. kupiłam taki kubeczek i
      nawet Tymkowi wychodzi to picie smile polecam

      www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=16&id=29&ec=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka