lib1 15.07.14, 17:09 Witam, Dostałem w nagrodę od pewnego doractwa finansowego Bony Sodex-u wartości 500pln. Proszę mi powiedzieć, czy muszę od tego zapłacić podatek, jeśli tak to kiedy i w jakiej formie? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj