Dodaj do ulubionych

Podatek od bonów Sodex

15.07.14, 17:09
Witam,
Dostałem w nagrodę od pewnego doractwa finansowego Bony Sodex-u wartości 500pln.
Proszę mi powiedzieć, czy muszę od tego zapłacić podatek, jeśli tak to kiedy i w jakiej formie?
Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka