Dodaj do ulubionych

Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył???

22.02.06, 13:17
Czy jestście zadowolone?
Obserwuj wątek
    • menadka Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:24
      Mam tam konto od lat i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim dlatego, że
      nie muszę chodzić i stać w kolejkach w jakichś cholernych oddzialach, wszystko
      można załatwić przez internet czy telefon 24h na dobę 7 dni w tygodniu.
      • kalafior_tez_kwiat Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:30
        popieram od A do Z wink))
    • ania.silenter tak - bardzo 22.02.06, 13:31
      nie mam (i nigdy nie miałam) czasu na stanie w kolejkach do okienka w banku.
      pozdrawiam
    • misia311 tak i jestem zadowolona 22.02.06, 13:33

    • majca1 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:33
      tak bardzo
    • kammik Otworzyła, zadowolona [n/txt] 22.02.06, 13:37

      • sweet.joan Jak wyżej, nt 22.02.06, 13:39

    • mamusia_chlopczyka Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:39
      bardzo... ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów (chodzi o kolejki)
      • esi1 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:47
        Ile płacicie za konto miesaięcznie?
        Ile płaci się za przelewy?
        Z jakich bankomatów można wyciągać pieniądze bez prowizji?
        • lola211 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 14:13
          Za konto sie nic nie placi.Przelewy wewnetrzne nie kosztuja nic, zewnetrzne
          0,50 zł.
        • mamand bankomaty 22.02.06, 14:17
          www.mbank.com.pl/oferta/karty/bankomaty/index.html
          • camilcia Re: bardzo zadowoleni :) 22.02.06, 14:24

            • wieczna-gosia kolejna zadowolona ntxt 22.02.06, 14:26

              • dorka.3 Re: kolejna zadowolona ntxt 22.02.06, 14:30
                mamy i jesteśmy też bardzo zadowoleni
    • gabrysia_s Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 14:50
      Mam w innym banku, ale mam pytanie związane z MBankiem.
      Chciałam otworzyć konto dodatkowe, takie do oszczędzania.
      Czy w tym banku jest taka możliwość? I który wariant konta się opłaca otworzyć.

      • ania.silenter Gabrysia_s 22.02.06, 16:33
        Mam w mBanku zwykły rachunek - eKonto i eMax. EMax to racunek oszczędnościowy a
        vista. Dla mnie ok. bo mogę wyjąć pieniądze w każdej chwili.
        pozdrawiam
        • gabrysia_s Re: Gabrysia_s 22.02.06, 18:22
          A czy trzeba mieć eKonto żeby otworzyć eMax?
          Mam konto w PEKAO SA i nie chcę zmieniać, ale zależy mi na drugim dodatkowym,
          ale niepłatnym.
          • ania.silenter Re: Gabrysia_s 22.02.06, 21:15
            Nie wiem, ja miałam ale może nie trzeba - najlepiej zadzwoń na infolinię - 0801
            300 800.
            pozdrawiam
    • ma.dzia czesc Monia!!! 22.02.06, 15:16
      Ja rowniez jestem zadowolona z konta w mbaku i wole je od inteligo.
      Jak Ineczka rosnie? Napisz moze do mnie jak znajdziesz chwilke, moze jakies
      fotki nowe? Pozdrowienia!
    • mieszkowamama Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 15:17
      I ja jestem b. zadowolona. Polecam wink
    • anik801 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 22:01
      Mam w mBanku i Inteligo.Zdecydowanie wolę mBank!Jestem bardzo zadowolona!
      • gugusiaczek Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 23.02.06, 10:34
        Tez mam w mbanku i tez jestem zadowolona
        Gosia
    • emonik Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 23.02.06, 19:03
      Dziękuję Wam wszystkim!!!

      W takim razie dołączę do poiadaczek kont w mBanku.

      Pozdrawiam!
    • mamaluna Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 25.02.06, 13:08
      mam juz 2,5 roku
      bardzo jestem zadowolona

      najpierw zalozylam eKonto,a po jakims czasie dopero eMax
      na eMax wplywa wyplata, a do przelewow uzywam eKonta

      zakladanie troche trwa, ale potem juz tylko luuuuzzz.
      nie ma oplat za prowadzenie konta, tylko za przelewy zewnetrzne

      Polecam bardzo
      • esi1 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 09.05.06, 11:52
        Tak przy okazji. Czym się różni eKonto od eMax?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka