emonik 22.02.06, 13:17 Czy jestście zadowolone? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
menadka Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:24 Mam tam konto od lat i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim dlatego, że nie muszę chodzić i stać w kolejkach w jakichś cholernych oddzialach, wszystko można załatwić przez internet czy telefon 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Odpowiedz Link Zgłoś
kalafior_tez_kwiat Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:30 popieram od A do Z )) Odpowiedz Link Zgłoś
ania.silenter tak - bardzo 22.02.06, 13:31 nie mam (i nigdy nie miałam) czasu na stanie w kolejkach do okienka w banku. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamusia_chlopczyka Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:39 bardzo... ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów (chodzi o kolejki) Odpowiedz Link Zgłoś
esi1 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 13:47 Ile płacicie za konto miesaięcznie? Ile płaci się za przelewy? Z jakich bankomatów można wyciągać pieniądze bez prowizji? Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 14:13 Za konto sie nic nie placi.Przelewy wewnetrzne nie kosztuja nic, zewnetrzne 0,50 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
mamand bankomaty 22.02.06, 14:17 www.mbank.com.pl/oferta/karty/bankomaty/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
dorka.3 Re: kolejna zadowolona ntxt 22.02.06, 14:30 mamy i jesteśmy też bardzo zadowoleni Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia_s Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 14:50 Mam w innym banku, ale mam pytanie związane z MBankiem. Chciałam otworzyć konto dodatkowe, takie do oszczędzania. Czy w tym banku jest taka możliwość? I który wariant konta się opłaca otworzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
ania.silenter Gabrysia_s 22.02.06, 16:33 Mam w mBanku zwykły rachunek - eKonto i eMax. EMax to racunek oszczędnościowy a vista. Dla mnie ok. bo mogę wyjąć pieniądze w każdej chwili. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia_s Re: Gabrysia_s 22.02.06, 18:22 A czy trzeba mieć eKonto żeby otworzyć eMax? Mam konto w PEKAO SA i nie chcę zmieniać, ale zależy mi na drugim dodatkowym, ale niepłatnym. Odpowiedz Link Zgłoś
ania.silenter Re: Gabrysia_s 22.02.06, 21:15 Nie wiem, ja miałam ale może nie trzeba - najlepiej zadzwoń na infolinię - 0801 300 800. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ma.dzia czesc Monia!!! 22.02.06, 15:16 Ja rowniez jestem zadowolona z konta w mbaku i wole je od inteligo. Jak Ineczka rosnie? Napisz moze do mnie jak znajdziesz chwilke, moze jakies fotki nowe? Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkowamama Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 15:17 I ja jestem b. zadowolona. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
anik801 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 22.02.06, 22:01 Mam w mBanku i Inteligo.Zdecydowanie wolę mBank!Jestem bardzo zadowolona! Odpowiedz Link Zgłoś
gugusiaczek Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 23.02.06, 10:34 Tez mam w mbanku i tez jestem zadowolona Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
emonik Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 23.02.06, 19:03 Dziękuję Wam wszystkim!!! W takim razie dołączę do poiadaczek kont w mBanku. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
mamaluna Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 25.02.06, 13:08 mam juz 2,5 roku bardzo jestem zadowolona najpierw zalozylam eKonto,a po jakims czasie dopero eMax na eMax wplywa wyplata, a do przelewow uzywam eKonta zakladanie troche trwa, ale potem juz tylko luuuuzzz. nie ma oplat za prowadzenie konta, tylko za przelewy zewnetrzne Polecam bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
esi1 Re: Konto w M-Banku - ktoś sobie oworzył??? 09.05.06, 11:52 Tak przy okazji. Czym się różni eKonto od eMax? Odpowiedz Link Zgłoś