karambol45 24.05.06, 10:24 ja pracuję w urzędzie i mam wolne w piątek mąż w prywatnej firmie i pracuje a jak sklepy będą otwarte jak w niedzielę ? czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 11:39 Ja pracuję w handlu i pracujemy - przecież musimy czekać na pracownikow budżetówki którzy mają wolne. Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 11:56 A ta budżetówka to ma ustawowo wolne czy zabierają z urlopu? Odpowiedz Link Zgłoś
agnick [...] 24.05.06, 12:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:36 bo ja nie zyczę sobie takich tekstów. A jeśli jesteś urzędnikiem, to współczuje petentom! Brak wychowania i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:40 Czy któres z Was przyjmowało petenta, który śmierdzi na kilometr? Który wisi Ci nad głową i zieje przetrawionym alkoholem? Który wydziera się tak, że słychać go na sąsiedniej ulicy twierdząć, ze wszystko mu sięnależy - bo on jest pan XXX i chce papier? Jesli którez z Was nigdy nie miało doczynienia z takim człowiekiem przynajmniej raz w tygodniu to JA wypraszam sobie wszelkie krytykowanie urzędników! Bo krytykowac to zawsze jest najprościej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:41 A Ty znasz nas by wyzywać od "ciołków". A podejrzewam, że większosć e-mam pracuje z klientami, różnymi! Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:49 Szkoda sobie język strzępić... Według Twojego światopoglądu - jak na prawdziwego urzędnika przystało, idę zrobić sobię kawę, przedefiluję z nią przed oczami śmierdzącyhc petentów, każąc im czekać; a teraz konczę bo muszę makijaż poprawić i sprawdzić czy mi lakier od paznokci nie odprysnął, gdy musiałam to pisać. Jeśli tak się stanie wystawię przed upierdliwym petentem kartkę z napisem PRZERWA i zacznę malować paznokcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:52 Dokładnie, sama sobie wizerunek wystawiłaś. A ze jestem w trakcie starania sie o pozwolenie na budowę, więc stycznosć z takimi urzędnikami mam, he, he... A po moim wyjściu to moze i słownictwo w stylu "ciołku" na klienta mają! Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: Szkoda nerwów 24.05.06, 12:56 Wesołku to przypadek beznadziejny jak widzisz. Pozostaje mieć nadzieję że na nią nie trafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: Szkoda nerwów 24.05.06, 14:20 Mozecie sobie jeszcze trochę pokadzić?? Pierwsze będzie popierać drugiego a drugie pierwszego! Bo to takie ciekawe jest!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:22 a tak jeszcze aby wszystko było jasne - 'ciołku' to się odnosiło to postu: Ja pracuję w handlu i pracujemy - przecież musimy czekać na pracownikow budżetówki którzy mają wolne To chyba Twoje nie było.... Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:35 Posłuchaj mądralo jeśli rzucasz się tylko po to żeby było ciekawie to gratuluję pomysłu a co do mojego postu o pracownikach budżetówki to nie wyraziłam się o nich per ciołki czy w jakiś inny obraźliwy sposób, było to po prostu stwierdzenie że faktu że czekamy a że masz manię prześladowczą to juz nie mój problem. żałosna jesteś i serdecznie współczuję petentom którzy mają wątpliwą przyjemność obcowania z tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:39 I jak tu sie dziwic, ze urzednicy maja taka a nie inna opinie, skoro ty jestes zywym przykladem, ze jest ona jak najbardziej uzasadniona. Tez pracuje z ludzmi i kontakt z zapijaczonym klientem mam wkalkulowany w ryzyko zawodowe i bynajmniej sie nad soba nie uzalam.Nie pasuje ci to zmien prace. Odpowiedz Link Zgłoś
dusia_mamusia Re: Do kogo było to "ciołku" 25.05.06, 14:34 Strasznie jesteś zapracowana agnick. Wszędzie Ciebie pełno. Masz dziś wolne czy każesz czekać INTERESANTOM (nie funkcjonuje już słowo petent) aż ich łaskawie obłużysz? Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:48 Pomijając już Twoją poprzednią odzywkę to widziałam upierdliwego, śmierdzącego klienta którego najchętniejbyś wyprosiła ale nie możesz. A co do tych którym się wszystko należy to najgorsi są tacy - dzień dobry - jestem prtokuratorem albo - mogę prosić Pańskie nazwisko - Kowalski!! Kazimierz Kowalski!! i nie będę niczego niósł bo jestem śpiewakiem a nie tragarzem albo - jestem posłem na sejm - wchodzi z wizytówką w reku Nie myśl więc że ty jedyna masz do czynienia z takimi typami. Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:36 No trochę przesadziłaś??!! Jak raz pójdziesz do pracy w sobotę to nic Ci się nie stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
agatkaros Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:33 A ja pracuję w budżetówce i też pracuję. Odpowiedz Link Zgłoś
karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:14 wolne mamy z mocy rozporządzenia które wydał premier nie musimy odrabiać ani nie jest odbierane z urlopu dla mnie jest to nie potrzebne ale to już na inną dyskusję a zakupy elag3 to nawet w niedzielę stram się nie robić i na ten wolny piątek też nie planuję mamy inne plany Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:26 O to miło. Wprawdzie ja sama nie stoję za ladą ale współczuję moim koleżankom które muszą. Też nie chodzę na zakupy w niedzielę - dla zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
malgorzata9 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 13:16 Szkoły maja ministerialnie przyznany dzień wolny bez odpracowywania. Odpowiedz Link Zgłoś
agnisiaz Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 14:15 ja nie pracuję (szkoła) ale wszyscy wokoło mnie tak mąż, koleżanki, z jednej strony dobrze bo mojej córki przedszkole ma wolne więc ma kto z nią posiedzieć ale z drugiej to mi przykro że tylko nieliczni maja wolne aga mama wiki Odpowiedz Link Zgłoś
agnick szkoła 24.05.06, 14:25 A moze ktoś się jeszcze nauczycieli przyczepi że mają wolne?? Bo uczniów- nieuków to raczej nie. Bachory się cieszą, że wolne mają - a potem ludziska pretensje mają, że niski poziom nauczania jest!! Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Ja pracuję!!! 24.05.06, 14:34 Pracuję w placówce oświatowej, nieferyjnej i w piątek pracuję. Za to w następnym tygodniu odbieram dzień wolny. Nie ma co robić sobie przykrości, bo to nie wina urzędników i nauczycieli, ze 26.05 jest wolne i nie można załatwiac spraw w urzędzie, albo trzeba zapewnić opieke dzieciom, kiedy szkoła nie pracuje- to głównodowodzacy w państwie tak dobrze nam robią!!! Odpowiedz Link Zgłoś
karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 14:46 uważam że skoro urzędy i szkoły mają wolne i inni też powinni ale premier już tego nie zapewnił ludziom a szkoda bo żona będzie w domu oglądać wizytę papieża a mąż będzie w pracy Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 17:55 karambol45 napisała: > uważam że skoro urzędy i szkoły mają wolne i inni też powinni > ale premier już tego nie zapewnił ludziom > a szkoda > bo żona będzie w domu oglądać wizytę papieża a mąż będzie w pracy Tak sie sklada, ze premier ma wladze nad jednostkami budzetowymi, natomiast nie ma jej na szczescie nad jednostkami niebudzetowymi. I nie moze nakazac wlascicielowi prywatnej firmy dania wolnego pracownikom. A maz zawsze moze wziac urlop, jesli koniecznie musi dotrzymac towarzystwa zonie. Co do tematu watku: ja pracuje, maz pracuje, dziecko w przedszkolu (ma dyzur, nikt nie robi problemu z przyjscia do niego). Odpowiedz Link Zgłoś
agnick hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 14:52 No to mamy winnego, który całe zamieszanie spowodował. To ten TKOŚ kto wydał rozporządzenie i podzielił społeczeństwo na równych i równiejszych. Jedni mają wolne, inni nie. I jeszcze do elag3 - masz racje - teksty pisane specjalnie po to, by innych sprowokować. Sprawia mi ogromną frajdę czytanie odpowidzi na takie małe prowokacje. Ale się co niektórzy zapienili Pewnie przychodzą do urzędów i są baaaardzo niemiłymi petentami A prawda w oczy kole.... Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 14:56 Czytanie twoich prowokacji to wielka frajda! Masz poczucie humoru urzędniczko, a papiery niech leża, bo wy macie czas... Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 15:04 Pewnie dawno Wesołku w urzędzie nie byłeś i stąd takie spaczone poglądy. Mamy XXI wiek, papierami nikt już się nie zajmuje wszystko w formie elektronicznej (no chyba że jest to ten twój urząd co pozwolenia na budowę nie chce wydać - noooooooo, pewnie jakieś braki są w dokumentacji, taaaa, podpisu brakuje) - A ja mam podzielną uwagę - potrafię pracować i sledzić dyskusje. Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 15:16 Nie, wszystko ok. Ale wszystko musi urzędowo trwać. Tak słyszałam od urzędnika, że wszystko mozna w tydzien załatwić ,ale oni urzedowo, itp. Bo trzeba etaty trzymać. 2 tygodnie dokumenty leża nim trafia do odpowiedniej komórki, kolejne 2 przydzielają osobę do danej sprawy, kolejne 2 pani na urlopie, a później na zwolnieniu, i nikt jej nie zastępuje. Polsak, szara rzeczywistosć... Odpowiedz Link Zgłoś
blekitny.zamek Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 19:17 Jak już przy urzędach jesteśmy... W zeszłym roku,żeby zmienic adres zameldowania,stałam 40 minut przy okienku(z małym dzieckiem)bo Pani pisała 1 literke na 5 minut,rozprawiajac jednocześnie z kolezanką o ostatniej wizycie u lekarza. Mozna było załatwić to spokojnie w ciągu 5 minut,no biorac pod uwagę,że Pani nie wprawiona w pisaniu na kompie-10 minut. I nikt mi nie powie,że od czasów komuny coś sie zmieniło,no oprócz komputerów rzecz jasna. Odpowiedz Link Zgłoś
2006m5 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 15:26 ja nie pracuje bo nie mam pracy))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamand Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 15:44 "nasz" żłobek ma wolne, my niestety nie Odpowiedz Link Zgłoś
goo11 Re:do agnick 24.05.06, 17:17 Można będzie sobie poczytac "Achaję" przynajmniej,prawda.Jeśli to Ciebie odkryłam z cytatami na innym forum....Ja właśnie czytam po raz drugi.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re:do agnick 25.05.06, 08:16 czytaj, czytaj, cytaty były moje i książkę polecam - a przynajmnie jej dwa pierwsze tomy; przy trzecim autor sobie trochę odpuścił - ale to już sam musisz ocenić; pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
sutra Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 19:20 Ja tez pracuję w urzędzie i mam wolne. Odpowiedz Link Zgłoś
iwonesik Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 20:32 Ja pracuje w budzetówce i mam wolne. Odpracowywałam dwie soboty w maju za 2 i 3. Odpowiedz Link Zgłoś
magnatok Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 22:35 I ja w budżetówce,a pracuję. Ziobro wolnego nie dał. A co tam. Odpowiedz Link Zgłoś
karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 07:31 zakładając ten wątek nie chciałam wywoływać rzadnej burzy tylko interesowało mnie jak przedstawia się ten dzień w innych zakładach pracy jak pisałam już u nas w domu jest rozbieżność bo mąż do pracy a ja nie i mimo wolnego wcale nie spędzę dnia przed telewizorem oglądając relacje z pielgrzymki papieża zapewne czepię się sprzątania i gdzieś w plener wyruszę z dzieciakami i uważam że ten dzień to tylko zagrywka polityczna a nie zrobienie ludziom dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
adsa_21 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 08:40 ja mam wolne..ale w pt. zamierzam isc do kina. Odpowiedz Link Zgłoś
wobbler Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 14:05 Najlepiej na "Kod da Vinci",he he he... Odpowiedz Link Zgłoś
begonia4 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 10:50 A ja pracuję w urzędzie i nie mam wolnego. Wszystkie optócz naszego będą prawdopodobnie pozamykane i dnia wolnego do odbioru też nie będę miała. buuu.... Odpowiedz Link Zgłoś
agnick Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 14:29 gratuluje wszystkim tym, którzy przyznali się, że wolny piątek będą mieć - może nas nie zlinczują Odpowiedz Link Zgłoś