Dodaj do ulubionych

kto pracuje 26 maja a kto nie

24.05.06, 10:24
ja pracuję w urzędzie i mam wolne w piątek
mąż w prywatnej firmie i pracuje
a jak sklepy będą otwarte jak w niedzielę ? czy jak?
Obserwuj wątek
    • elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 11:39
      Ja pracuję w handlu i pracujemy - przecież musimy czekać na pracownikow
      budżetówki którzy mają wolne.
      • wesolek11 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 11:56
        A ta budżetówka to ma ustawowo wolne czy zabierają z urlopu?
      • agnick [...] 24.05.06, 12:33
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:36
          bo ja nie zyczę sobie takich tekstów. A jeśli jesteś urzędnikiem, to współczuje
          petentom! Brak wychowania i tyle!
          • agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:40
            Czy któres z Was przyjmowało petenta, który śmierdzi na kilometr? Który wisi Ci
            nad głową i zieje przetrawionym alkoholem? Który wydziera się tak, że słychać
            go na sąsiedniej ulicy twierdząć, ze wszystko mu sięnależy - bo on jest pan XXX
            i chce papier? Jesli którez z Was nigdy nie miało doczynienia z takim
            człowiekiem przynajmniej raz w tygodniu to JA wypraszam sobie wszelkie
            krytykowanie urzędników!
            Bo krytykowac to zawsze jest najprościej!!!
            • wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:41
              A Ty znasz nas by wyzywać od "ciołków". A podejrzewam, że większosć e-mam
              pracuje z klientami, różnymi!
              • agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:49
                Szkoda sobie język strzępić...
                Według Twojego światopoglądu - jak na prawdziwego urzędnika przystało, idę
                zrobić sobię kawę, przedefiluję z nią przed oczami śmierdzącyhc petentów, każąc
                im czekać; a teraz konczę bo muszę makijaż poprawić i sprawdzić czy mi lakier
                od paznokci nie odprysnął, gdy musiałam to pisać. Jeśli tak się stanie wystawię
                przed upierdliwym petentem kartkę z napisem PRZERWA i zacznę malować
                paznokcie!!!
                • wesolek11 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:52
                  Dokładnie, sama sobie wizerunek wystawiłaś. A ze jestem w trakcie starania sie
                  o pozwolenie na budowę, więc stycznosć z takimi urzędnikami mam, he, he... A po
                  moim wyjściu to moze i słownictwo w stylu "ciołku" na klienta mają!
                  • elag3 Re: Szkoda nerwów 24.05.06, 12:56
                    Wesołku to przypadek beznadziejny jak widzisz. Pozostaje mieć nadzieję że na nią
                    nie trafisz.
                    • wesolek11 Re: Szkoda nerwów 24.05.06, 13:02
                      Dokładnie Elag.
                      • agnick Re: Szkoda nerwów 24.05.06, 14:20
                        Mozecie sobie jeszcze trochę pokadzić?? Pierwsze będzie popierać drugiego a
                        drugie pierwszego! Bo to takie ciekawe jest!!!
                  • agnick Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:22
                    a tak jeszcze aby wszystko było jasne - 'ciołku' to się odnosiło to postu: Ja
                    pracuję w handlu i pracujemy - przecież musimy czekać na pracownikow
                    budżetówki którzy mają wolne
                    To chyba Twoje nie było....
                    • elag3 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:35
                      Posłuchaj mądralo jeśli rzucasz się tylko po to żeby było ciekawie to gratuluję
                      pomysłu a co do mojego postu o pracownikach budżetówki to nie wyraziłam się o
                      nich per ciołki czy w jakiś inny obraźliwy sposób, było to po prostu
                      stwierdzenie że faktu że czekamy a że masz manię prześladowczą to juz nie mój
                      problem. żałosna jesteś i serdecznie współczuję petentom którzy mają wątpliwą
                      przyjemność obcowania z tobą.
                    • lola211 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 14:39
                      I jak tu sie dziwic, ze urzednicy maja taka a nie inna opinie, skoro ty jestes
                      zywym przykladem, ze jest ona jak najbardziej uzasadniona.
                      Tez pracuje z ludzmi i kontakt z zapijaczonym klientem mam wkalkulowany w
                      ryzyko zawodowe i bynajmniej sie nad soba nie uzalam.Nie pasuje ci to zmien
                      prace.
                • dusia_mamusia Re: Do kogo było to "ciołku" 25.05.06, 14:34
                  Strasznie jesteś zapracowana agnick. Wszędzie Ciebie pełno. Masz dziś wolne czy
                  każesz czekać INTERESANTOM (nie funkcjonuje już słowo petent) aż ich łaskawie
                  obłużysz?
            • elag3 Re: Do kogo było to "ciołku" 24.05.06, 12:48
              Pomijając już Twoją poprzednią odzywkę to widziałam upierdliwego, śmierdzącego
              klienta którego najchętniejbyś wyprosiła ale nie możesz. A co do tych którym się
              wszystko należy to najgorsi są tacy
              - dzień dobry - jestem prtokuratorem
              albo
              - mogę prosić Pańskie nazwisko
              - Kowalski!! Kazimierz Kowalski!! i nie będę niczego niósł bo jestem śpiewakiem
              a nie tragarzem
              albo
              - jestem posłem na sejm - wchodzi z wizytówką w reku
              Nie myśl więc że ty jedyna masz do czynienia z takimi typami.
        • elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:36
          No trochę przesadziłaś??!!
          Jak raz pójdziesz do pracy w sobotę to nic Ci się nie stanie.
      • agatkaros Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:33
        A ja pracuję w budżetówce i też pracuję.
    • karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:14
      wolne mamy z mocy rozporządzenia które wydał premier
      nie musimy odrabiać ani nie jest odbierane z urlopu
      dla mnie jest to nie potrzebne
      ale to już na inną dyskusję
      a zakupy elag3 to nawet w niedzielę stram się nie robić i na ten wolny piątek
      też nie planuję mamy inne plany
      • elag3 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 12:26
        O to miło. Wprawdzie ja sama nie stoję za ladą ale współczuję moim koleżankom
        które muszą. Też nie chodzę na zakupy w niedzielę - dla zasady.
        • malgorzata9 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 13:16
          Szkoły maja ministerialnie przyznany dzień wolny bez odpracowywania.
          • ja275 ciekawe w ktorym urzedzie pracujecie 24.05.06, 13:23

    • agnisiaz Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 14:15
      ja nie pracuję (szkoła) ale wszyscy wokoło mnie tak mąż, koleżanki,
      z jednej strony dobrze bo mojej córki przedszkole ma wolne więc ma kto z nią
      posiedzieć ale z drugiej to mi przykro że tylko nieliczni maja wolne
      aga mama wiki
    • agnick szkoła 24.05.06, 14:25
      A moze ktoś się jeszcze nauczycieli przyczepi że mają wolne?? Bo uczniów-
      nieuków to raczej nie. Bachory się cieszą, że wolne mają - a potem ludziska
      pretensje mają, że niski poziom nauczania jest!!
    • monia145 Ja pracuję!!! 24.05.06, 14:34
      Pracuję w placówce oświatowej, nieferyjnej i w piątek pracuję. Za to w
      następnym tygodniu odbieram dzień wolny.
      Nie ma co robić sobie przykrości, bo to nie wina urzędników i nauczycieli, ze
      26.05 jest wolne i nie można załatwiac spraw w urzędzie, albo trzeba zapewnić
      opieke dzieciom, kiedy szkoła nie pracuje- to głównodowodzacy w państwie tak
      dobrze nam robią!!!
      • ja275 a moze ktoras z Was pracuje w I US W-wa 25.05.06, 08:05

    • karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 14:46
      uważam że skoro urzędy i szkoły mają wolne i inni też powinni
      ale premier już tego nie zapewnił ludziom
      a szkoda
      bo żona będzie w domu oglądać wizytę papieża a mąż będzie w pracy
      • e_r_i_n Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 17:55
        karambol45 napisała:

        > uważam że skoro urzędy i szkoły mają wolne i inni też powinni
        > ale premier już tego nie zapewnił ludziom
        > a szkoda
        > bo żona będzie w domu oglądać wizytę papieża a mąż będzie w pracy


        Tak sie sklada, ze premier ma wladze nad jednostkami budzetowymi, natomiast nie
        ma jej na szczescie nad jednostkami niebudzetowymi. I nie moze nakazac
        wlascicielowi prywatnej firmy dania wolnego pracownikom.
        A maz zawsze moze wziac urlop, jesli koniecznie musi dotrzymac towarzystwa
        zonie.

        Co do tematu watku: ja pracuje, maz pracuje, dziecko w przedszkolu (ma dyzur,
        nikt nie robi problemu z przyjscia do niego).
    • agnick hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 14:52
      No to mamy winnego, który całe zamieszanie spowodował. To ten TKOŚ kto wydał
      rozporządzenie i podzielił społeczeństwo na równych i równiejszych. Jedni mają
      wolne, inni nie.
      I jeszcze do elag3 - masz racje - teksty pisane specjalnie po to, by innych
      sprowokować. Sprawia mi ogromną frajdę czytanie odpowidzi na takie małe
      prowokacje. Ale się co niektórzy zapienili smile Pewnie przychodzą do urzędów i
      są baaaardzo niemiłymi petentami smile A prawda w oczy kole....
      • wesolek11 Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 14:56
        Czytanie twoich prowokacji to wielka frajda! Masz poczucie humoru urzędniczko,
        a papiery niech leża, bo wy macie czas...
        • agnick Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 15:04
          Pewnie dawno Wesołku w urzędzie nie byłeś i stąd takie spaczone poglądy. Mamy
          XXI wiek, papierami nikt już się nie zajmuje wszystko w formie elektronicznej
          (no chyba że jest to ten twój urząd co pozwolenia na budowę nie chce wydać -
          noooooooo, pewnie jakieś braki są w dokumentacji, taaaa, podpisu brakuje) - A
          ja mam podzielną uwagę - potrafię pracować i sledzić dyskusje.
          • wesolek11 Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 15:16
            Nie, wszystko ok. Ale wszystko musi urzędowo trwać. Tak słyszałam od urzędnika,
            że wszystko mozna w tydzien załatwić ,ale oni urzedowo, itp. Bo trzeba etaty
            trzymać. 2 tygodnie dokumenty leża nim trafia do odpowiedniej komórki, kolejne
            2 przydzielają osobę do danej sprawy, kolejne 2 pani na urlopie, a później na
            zwolnieniu, i nikt jej nie zastępuje. Polsak, szara rzeczywistosć...
            • blekitny.zamek Re: hahaha, winny się znalazł 24.05.06, 19:17
              Jak już przy urzędach jesteśmy...
              W zeszłym roku,żeby zmienic adres zameldowania,stałam 40 minut przy okienku(z
              małym dzieckiem)bo Pani pisała 1 literke na 5 minut,rozprawiajac jednocześnie z
              kolezanką o ostatniej wizycie u lekarza.
              Mozna było załatwić to spokojnie w ciągu 5 minut,no biorac pod uwagę,że Pani nie
              wprawiona w pisaniu na kompie-10 minut.
              I nikt mi nie powie,że od czasów komuny coś sie zmieniło,no oprócz komputerów
              rzecz jasna.
    • 2006m5 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 15:26
      ja nie pracuje bo nie mam pracysmile)))))))))))
    • mamand Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 15:44
      "nasz" żłobek ma wolne, my niestety nie
    • goo11 Re:do agnick 24.05.06, 17:17
      Można będzie sobie poczytac "Achaję" przynajmniej,prawda.Jeśli to Ciebie
      odkryłam z cytatami na innym forum....Ja właśnie czytam po raz drugi.Pozdrawiam.
      • agnick Re:do agnick 25.05.06, 08:16
        czytaj, czytaj, cytaty były moje i książkę polecam - a przynajmnie jej dwa
        pierwsze tomy; przy trzecim autor sobie trochę odpuścił - ale to już sam musisz
        ocenić; pzdr
    • sutra Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 19:20
      Ja tez pracuję w urzędzie i mam wolne.
      • iwonesik Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 20:32
        Ja pracuje w budzetówce i mam wolne. Odpracowywałam dwie soboty w maju za 2 i 3.
        • magnatok Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 24.05.06, 22:35

          I ja w budżetówce,a pracuję. Ziobro wolnego nie dał. A co tam.
    • karambol45 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 07:31
      zakładając ten wątek nie chciałam wywoływać rzadnej burzy tylko interesowało
      mnie jak przedstawia się ten dzień w innych zakładach pracy
      jak pisałam już u nas w domu jest rozbieżność bo mąż do pracy a ja nie i mimo
      wolnego wcale nie spędzę dnia przed telewizorem oglądając relacje z pielgrzymki
      papieża
      zapewne czepię się sprzątania i gdzieś w plener wyruszę z dzieciakami
      i uważam że ten dzień to tylko zagrywka polityczna a nie zrobienie ludziom
      dobrze
    • adsa_21 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 08:40
      ja mam wolne..ale w pt. zamierzam isc do kina.
      • wobbler Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 14:05
        Najlepiej na "Kod da Vinci",he he he...
    • begonia4 Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 10:50
      A ja pracuję w urzędzie i nie mam wolnego. Wszystkie optócz naszego będą
      prawdopodobnie pozamykane i dnia wolnego do odbioru też nie będę miała.
      buuu....
    • agnick Re: kto pracuje 26 maja a kto nie 25.05.06, 14:29
      gratuluje wszystkim tym, którzy przyznali się, że wolny piątek będą mieć - może
      nas nie zlinczują smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka