Gość: guest IP: *.* 12.12.01, 15:49 JUTRO MAJA GŁOSOWAC NAD USTAWA SKRACAJACĄ URLOP MACIERZYNSKI. JEZELI KTOŚ NIE WYSŁAŁ JESZCZE PROTESTU TO NICH TO ZROBI JAK NAJSZYBCIEJ. KAŻDY GLOS SIĘ LICZY!MagA jutro zobaczymy czy sie udalo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: OSTATNI DZWONEK BY NAPISAC DO POSLOW IP: *.* 12.12.01, 16:29 Cholera, dlaczego my "ciężarówki" nie mozemy sie spiknąć i wyjść na ulice, tak jak studenci dzisiaj! Odpowiedz Link Zgłoś