Dodaj do ulubionych

OSTATNI DZWONEK BY NAPISAC DO POSLOW

IP: *.* 12.12.01, 15:49
JUTRO MAJA GŁOSOWAC NAD USTAWA SKRACAJACĄ URLOP MACIERZYNSKI. JEZELI KTOŚ NIE WYSŁAŁ JESZCZE PROTESTU TO NICH TO ZROBI JAK NAJSZYBCIEJ. KAŻDY GLOS SIĘ LICZY!MagA jutro zobaczymy czy sie udalo.
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: OSTATNI DZWONEK BY NAPISAC DO POSLOW IP: *.* 12.12.01, 16:29
      Cholera, dlaczego my "ciężarówki" nie mozemy sie spiknąć i wyjść na ulice, tak jak studenci dzisiaj!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka