Dodaj do ulubionych

Znowu macierzyński!!!!!!!

24.01.09, 10:06
witam, wiem ze sie powtarzam, ale każdy inaczej pisze, i nie wiem w końcu
która wersja jet prawdziwa. proszę osobę która na 100% orientuje się:Czy do
obliczenia zasiłku macierzyńskiego bierze się średnia pensję z ostatnich 12
czy 6 miesiecy?????ja pracuję 9 miesiecy, więc jest to dla mnie ważne. A
chorobowe jest obliczane podobnie???????????dziękuje z góry za odp.
Obserwuj wątek
    • filipianka Re: Znowu macierzyński!!!!!!! 24.01.09, 11:53
      na 100% orientuje się zapis w ustawie
      o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
      jeśli nie masz 12 m-cy to będzie średnia z 9

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka