Dodaj do ulubionych

pytanie dot.serca

18.08.04, 21:56
Witam! Mam pytanie, czy któraś z was miała uczucie, że serce jej bije tak
mocno, czując to całym ciałem. Czasami nie moge przez to zasnąc. Czy to może
być spowodowane ciążą (21tc)?
Obserwuj wątek
    • martulinek Re: pytanie dot.serca 18.08.04, 22:09
      Tak, może to być spowodowane ciążą - przyczyna:
      anemia.
      Ale równie dobrze może to być normalny objaw - w końcu serce ma do
      przepompowania dużo krwi, obsługuje nie tylko Ciebie, ale i łożysko.
      Jeżeli to Cię denerwuje to napij się przed snem herbaty z melisy, pomoże.
      A poza tym, to na następnej wizycie powiedz o tym swojemu lekarzowi...
      Pozdrawiam - Marta i malutka Hania (32 t.c.).
    • agga1976 Re: pytanie dot.serca 19.08.04, 09:34
      Witaj,
      mysle, ze jest to normalne, sama mam tak czasami, wlasnie gdzies od polowy
      ciazy.
      W koncu teraz zwiekszyla sie ilosc krwi, ktora nasze serce musi przepompowac,
      wiec naturalne, ze sie szybciej meczymy i serce szybciej pracuje.
      Jednak jesli Cie to martwi lub wczesniej mialas jakies klopoty z sercem, to na
      najblizszej wizycie zapytaj lekarza.

      pozdrawiam
      Agga + 33tyg Malenstwo smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka