kinga29 14.09.04, 12:09 Witam! Dziewczyny boli mnie brzuch, tak jakoś dziwnie kłuje, jakby mi się wnętrzności sciskały! Czy wy też cos takiego miałyscie? odpiszcie Pozdrawiam! Kinga + 34 tyg. maleństwo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agga1976 Re: bóle brzucha !!!! 14.09.04, 12:53 Witaj byc moze maluszek tak sie wierci, w koncu jest juz duzy, moze uciskac rozne narzady. Ja osobiscie czasami odczuwam bol po prawej stronie jelita, wtedy tez czuje, ze malenstwo wlasnie tam sie wierci pozdrawiam Agga + 36tyg Malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
agga1976 Re: bóle brzucha !!!! 14.09.04, 12:54 acha, jesli te bole przypominaja skurcze, trwaja dlugo, to powinnas skonsultowac to z lekarzem, tak na wszelki wypadek pozdrawiam Agga + 36tyg Malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś