Dodaj do ulubionych

bóle brzucha !!!!

14.09.04, 12:09
Witam!
Dziewczyny boli mnie brzuch, tak jakoś dziwnie kłuje, jakby mi się
wnętrzności sciskały! Czy wy też cos takiego miałyscie? odpiszcie

Pozdrawiam!

Kinga + 34 tyg. maleństwo
Obserwuj wątek
    • agga1976 Re: bóle brzucha !!!! 14.09.04, 12:53
      Witaj
      byc moze maluszek tak sie wierci, w koncu jest juz duzy, moze uciskac rozne
      narzady. Ja osobiscie czasami odczuwam bol po prawej stronie jelita, wtedy tez
      czuje, ze malenstwo wlasnie tam sie wierci wink


      pozdrawiam
      Agga + 36tyg Malenstwo smile
      • agga1976 Re: bóle brzucha !!!! 14.09.04, 12:54
        acha, jesli te bole przypominaja skurcze, trwaja dlugo, to powinnas
        skonsultowac to z lekarzem, tak na wszelki wypadek


        pozdrawiam
        Agga + 36tyg Malenstwo smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka