Dodaj do ulubionych

Leukocyty w moczu ! ! !

04.10.04, 19:17
Jestem w 9 m-cu ciąży. Odebtałam wynuiki badań moczu, okazało się że mam
oprócz bakterii, leukocyty. Co to oznacza?
Kaśka.
Obserwuj wątek
    • anek130 Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 04.10.04, 19:25
      to normalne - czlowiek może mieć ich od 2-5 w polu widzenia, a u kobiet w ciąży
      możliwe, że normy są zawyżone.Nie napisałas ile ich masz?
      Ania
      • kass29 Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 04.10.04, 19:28
        Mam tych leukocytów 20-30, do tego nabłonki płaskie i bakterie sad
    • patyczako Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 04.10.04, 19:28
      wlasnie ile masz tych leukocytow ??
    • tuusia Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 04.10.04, 19:47
      ja jestem w 5 m-cu i mam ich od 20-25 i jest to stan zapalny pęcherza -nic nie
      odczuwam żadnych bóli mam tez jeszcze ilosci śladowe białka w moczu i często
      chodzę do toalety tzn.w nocy wstaję dwa razy !
      • kass29 do Tuusia 04.10.04, 19:48
        Przepisano Ci jakies tabletki? Ja jutro idę do lekarza i mam nadzieję, ze cos
        dostanę.
        • tuusia Odpwiadam 04.10.04, 20:17
          Mianowicie tak owszem dostalam tebletki tzn. furagin 3 razy dziennie ale oprocz
          tego jeszcze koszmarną Fitolizyne (pastę ziołową wstrętną ) i rozpuszczam ja w
          herbacie i piję !!!Mozna tez pić ziólka z fiołka trójbarwnego i ziela skrzypu -
          są bardzo dobre na drogi moczowe !
    • magdek2 Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 04.10.04, 21:28
      Na pęcherz i częste zakażenia pęcherza zapobiegawczo pomaga picie soku
      żurawinowego rozcieńczonego w wodzie oczywiście. Żurawina ma własciwości
      zakwaszające mocz i zapobiega namnażaniu się tych niewłaściwych bakterii.
      Oczywiście jest to środek wspomagający lub zapobiegający nawrotom a nie leczący
      istniejące zakażenie.
      • patyczako Re: Leukocyty w moczu ! ! ! 05.10.04, 18:39
        i wogole podczas takich stanow zapalnych trzeba bardzo duzo pic min.2 litry
        dziennie by duzo przepukiwac nerki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka