danetdd 08.01.05, 20:33 Cześć Agatko!!! Co tam u Ciebie słychać? Jak zdrówko? Bardzo jestem ciekawa . Napisz mi jak możesz na maila danetdd@poczta.onet.pl Czekam z niecierpliwośćią a póki co pozdrawiam serdecznie. Aneta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj