08.01.05, 20:33
Cześć Agatko!!!
Co tam u Ciebie słychać? Jak zdrówko? Bardzo jestem ciekawa smile. Napisz mi
jak możesz na maila danetdd@poczta.onet.pl Czekam z niecierpliwośćią a póki
co pozdrawiam serdecznie.
Aneta
Obserwuj wątek
    • danetdd Re: Do Lula11 09.01.05, 12:37
      Tylko podciagam temat smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka