kahnaz 22.08.05, 12:34 jestem w 5tc i od 10 rano caly czas chce mi sie spac. Jedyne o czym marze, to moja sypialnia...Jak radzicie sobie z sennoscia w pracy, kiedy trzeba funkcjonowac przez 8 h Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majan2 Re: senność w pracy 22.08.05, 12:37 Doskonlae cie rozumie, tylko ze ja jestem juz w 30 TC. Ja pije toche ziolenj herbaty i pomaga, ale nie na dlugo. A nie chce pic za duzo. Poza tym robie czesterze przerwy, ale umwmy sie ze nie jestem teraz b wydajny pracownikiem. W zwiazku z tym mysle juz o zwolnieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
kokons Re: senność w pracy 22.08.05, 12:42 Jak tylko moglam przychodzilam pozniej do pracy i zostawalam dluzej. A jak sie nie dalo to wychodzilam do toalety i tam spalam- na prawde, bo nie chcialam byc przylapanana biurku. U mnie kryzys trwal do II trymestru - oj ciezka przypadlosc. Trzymaj sie! Odpowiedz Link Zgłoś
kahnaz Re: senność w pracy 22.08.05, 12:47 ja tez juz marze o zwolnieniu Choc nie moge sobie jeszcze na to pozwolic. Z tego powodu tez nie jestem wydajnym pracownikiem Tez pije zielona herbate (yerba mate) i zimna wode mineralna, ktora mnie budzi na kilka minut Odpowiedz Link Zgłoś
bursztyn3 Re: senność w pracy 24.08.05, 11:51 Mogę się podpisać po tym wszystkim. Jestem w 28tyg. Zmęczona, ociężała i bez energii do życia jestem prawie cały czas (z małymi wyjątkami). Pomyśleć, że przerażałam swoją energicznością co niektórych przed ciążą... Teraz pozwalam sobie na małą kawkę z mleczkiem niecodziennie w chwilach słabości (w końcu kofeina to z tej samej rodziny co diprofilina, obie działają rozkurczowo...). Pomaga, ale nie na długo...Mam nadzieję, że po porodzie to mija...(chociaż senność i zmęcznie pewnie dopiero tak naprawdę się zacznie!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
agako78 Re: senność w pracy 22.08.05, 13:23 nie radze sobie-glowa sama opada.... Odpowiedz Link Zgłoś
kahnaz Re: senność w pracy 22.08.05, 13:43 mi tez, a w dodatku jest mi potwornie goraco, musze chlodzic sie wiatraczkiem. Chyba chcialabym juz aby nastala polska zlota jesien Odpowiedz Link Zgłoś
groszek28 Re: senność w pracy 22.08.05, 13:56 Hm, ja sobie z tym nie radzę po prostu i nie jestem zbyt wydajna... Czasem dobrze mi zrobi krótki spacerek na około budynku, ale to pomaga tylko na chwilę niestety . Na początku było gorzej, ale teraz - 17 tc też wcale nie jest rewelacyjnie. Marzę więc sobie o zowlnieniu, na któe wkrótce się wybiorę bez wyrzutów sumienia pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kasikk3 Re: senność w pracy 22.08.05, 13:57 I dla mnie spanie to była najgorsza ciążowa przypadłość od samego początku. Nie żygałam, nic mi nie śmierdziało, nie miałam końskiego apetytu i w ogóle zachcianek żadnych. Tylko to spanie.... 8 godzin w pracy i kończyło się moje funkcjonowanie w ciągu dnia - przychodziłam do domu, jadłam obiad, kładłam się spać, mąż wieczorem budził mnie na mycie))) i kładłam się dalej)) Potem (w drugim trym.)już nie spałam całymi popołudniami ale senna jestem zawsze do teraz, czyli już całe 32 tygodnie! POWODZENIA)) Kasia i leń Odpowiedz Link Zgłoś
alopakk Re: senność w pracy 24.08.05, 11:31 witam jestem w 6tg tez mam ten problem albo mnie mdli przem kilka minut a jak to przejdzie to zaczynam byc SEEENNNA, czasami przymykam oczy na kilka minut ale pomaga to na krótko przychodze z pracy muszę sie połozyc wieczorem po umyciu naczyń po kolacji nie mogę ruszać ani ręką ani nogą.MAKABRA. Mały wysilek i juz muszę legnąć na łóżko, a trzeba wyjść z psem posprzątać zrobić obiad jak na to znaleść siły. i te mdłości o różnej porze dnia (na szczęście nie wymiotuję) mięta pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
budzik11 Re: senność w pracy 24.08.05, 11:42 Kawka z mleczkiem rano i da się przeżyć Odpowiedz Link Zgłoś
asia.asz Re: senność w pracy 24.08.05, 11:54 tez tak mialam przez pierwszy trymestr. teraz zaczyna sie drugi i jest lepiej. inna sprawa temperatura: im gorecej tym bardziej senna jestem. na szczescie ostatnie 3 tygodnie szef mial urlop wiec kiedy sie dalo spalam, tzn. po obiadku odpoczynek i dopiero powrot do pracy, im pozniej tym lepiej...dla mnie (mam 2 godzinki na obiad w ciagu dnia ale za to praca od 9 do 18). Odpowiedz Link Zgłoś
robbea1 Re: senność w pracy 24.08.05, 12:57 U mnie też nie jest najlepiej, jak tylko mam chwię wolna po pracy, to zaraz oczy mi się zamykają i idę się drzemnąć. A w pracy narazie mamy przeprowadzkę więc o senności i spaniu mogę zapomnieć ;-((( ---- Beata i mały nieznajomy ) src="bd.lilypie.com/CEwyp2" alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś
ryska123 Re: senność w pracy 24.08.05, 13:15 ja tak miałam do II trymestru, rano mała słaba kawa z duża ilością mleka, potem co godzina spacerek nawet 5-10 minut dookoła budynku firmy, ale i tak 14-ta była magiczna, żebym nie wiem co robiła to było silniejsze ode mnie potrafiłam robić coś, pisać na komputerze i oczy same sie zamykały, w końcu przestałam z tym walczyć, uprzedziłam wszystkich, że o 14 musze (i koniec) zamknąć oczy na 10 minut - trochę pomagało. Gdy zaczęłam 4 mc przeszło zupełnie, a teraz 37tc marzę o snie... zwłaszcza podczas bezsennych nocy Trzymajcie się cieplutko i podsypiajcie ile sie da ! Odpowiedz Link Zgłoś
ewazak3 Re: senność w pracy 25.08.05, 12:38 ja wlasnei polozylam glowe na biurku i ....... uznelam na chwile tylko ale jednak, nawet nie sadzilam ze moge usnac w takich warunkach juz sobie nie radze Odpowiedz Link Zgłoś