Pozdrawiam Was wszystkie i przyłączam się do "serfowania" razem z Wami, gdyż
im dalej, tym mam więcej pytań
Jestem z okolic Pruszcza Gdańskiego i jeszcze nie zdecydowałam się na Szpital-
Wojewodzki or Zaspa, ze szkołą rodzenia jest podobnie

Jak bedzie synek to damy mu z mężęm na imię Jakub, a jak dziewczynka (a na
80%- tak) to propozycji jest kilka: Zuzia, Aurelia, Amelia? Rodziny się już
nie pytam, bo każdy uważa, że wie najlepiej

)) Ale czekam na Wasze
opinie

Oczywiście ja już mam swoje zdanie
Pozdrawiam
Marzena

- 24 t.c.