31.05.06, 10:48
Pozdrawiam Was wszystkie i przyłączam się do "serfowania" razem z Wami, gdyż
im dalej, tym mam więcej pytań wink

Jestem z okolic Pruszcza Gdańskiego i jeszcze nie zdecydowałam się na Szpital-
Wojewodzki or Zaspa, ze szkołą rodzenia jest podobnie wink
Jak bedzie synek to damy mu z mężęm na imię Jakub, a jak dziewczynka (a na
80%- tak) to propozycji jest kilka: Zuzia, Aurelia, Amelia? Rodziny się już
nie pytam, bo każdy uważa, że wie najlepiej wink)) Ale czekam na Wasze
opinie wink Oczywiście ja już mam swoje zdanie wink
Pozdrawiam
Marzena wink - 24 t.c.
Obserwuj wątek
    • aniaph Re: Witam!!! 31.05.06, 11:05
      Witaj, nie znam niestety szpitali w twoim okregu. Ale moze przylaczysz sie do
      forum dziewczyn, ktore beda rodzily w tym samym miesiacu co ty. Ja mam na
      przyklad termin na 4 pazdziernika. Jezeli tez masz na pazdziernik to przylacz
      sie do naszego forum Pazdziernik 2006. Ladne imiona wybraliscie, szczegolnie mi
      sie podobaja Aurelia i Amelia.
      • mgksiezyc Re: Witam!!! 31.05.06, 11:12
        Dziękuję za przywitanie wink))
        Termin mam na 23 września- pierwsza rocznica ślubu. Mąż śmieje się, że albo
        będę trzymać lub rodzić na siłe byleby 23 września, bo wtedy nie będzie miał
        kłopotu z zapamiętaniem dat wink))
        Pozdrawiam
        M.
    • marcia1977 Re: Witam!!! 31.05.06, 11:23
      Witaj przyszła Mamusiu!!Ja mam termin na 17 września więc zblizony do Ciebiesmile))
      My jeszcze nie wiemy jakiej płci jest nasza dzidzia,ale imiona już czekająsmile-
      Mateusz i Weronika.Podoba mi sie imię Zuzia dla dziewczynkismileJa rodzę na
      Klinicznej-tam jest lekarz do którego chodzę.A co do daty porodu to mój mąż ma
      21 września urodzinki okrągłe-30 i mówi żebym przechodziła te pare dnismile))
      Pozdrowionka!
      • mgksiezyc Re: Witam!!! 31.05.06, 11:32
        Hmm... to by była impreza na porodówce wink)) Może też tam zajrze 21 września wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka