Dodaj do ulubionych

Poród w domu

18.07.06, 22:51
Czy któraś z Was rodziłą w domu???? Napiszcie Wasze wrażenia z takich porodów
i jak przebiega połóg (leżenie w łózku) po takim porodzie i jak sie
zachowywało Wasze starsze dziecko podczas takiego porodu i w pierwszych
chwilach , godzinach po??? Jak sie zachowywało na to ze nie mogłyście
chodzic????
Obserwuj wątek
    • inga333 Re: Poród w domu 18.07.06, 23:18
      Nie wiem jak przebiega poród w domu, ale wiem ze starsze dziecko lepiej żeby
      przy tym nie było.
      • ania67 Re: Poród w domu 19.07.06, 08:41
        Mieszkam w Holandii i tutaj porody w domu sa raczej propagowane. Ze wzgledu na
        to, ze jest taniej.
        Do szpitala jedzie sie w szczegolnych przypadkach. Ja nie moglam rodzic w domu,
        bo mialam porod posladkowy (skonczylo sie cc, wiec drugiego juz tez nie bede
        mogla rodzic w domu).
        Ale moje znajome z kursow rodzily w domu, moja szwagierka tez i raczej sobie
        chwalily.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka