agata1fajna
18.07.06, 22:51
Czy któraś z Was rodziłą w domu???? Napiszcie Wasze wrażenia z takich porodów
i jak przebiega połóg (leżenie w łózku) po takim porodzie i jak sie
zachowywało Wasze starsze dziecko podczas takiego porodu i w pierwszych
chwilach , godzinach po??? Jak sie zachowywało na to ze nie mogłyście
chodzic????