agnieszka1900 27.02.07, 12:19 12 marca koncze 36 tydzien moja ginka chce odstawic fenoterol nie za szybko ???? chcialabym chciaż do 38 tygodnia donosić Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niuska231 Re: Fenoterol 27.02.07, 13:07 ja odstawilam w 36tc a urodzilam w 40 i 3dni zdrowego synka.mysle ze donosisz musialabys miec mocne przeciwskazania czy np duze rozwarcie ale jak tego brak to mysle ze nie ma powodu do obaw Odpowiedz Link Zgłoś
persefony Re: Fenoterol 27.02.07, 16:00 Agnieszka Ja odstawiam fenoterol pod koniec 37 tc ale chyba dlatego, że wtedy mam wizytę. Z tego co sie orientowałam to żeczywiście chyba trzeba mieć rozwarcie żeby urodzić zaraz po odstawieniu. Oczywiście u każdej może wyglądać to inaczej ale z tego co powiedziała moja położna to oby do 36 tc a potem to niech się dzieje... Odpowiedz Link Zgłoś