27.02.07, 12:19
12 marca koncze 36 tydzien moja ginka chce odstawic fenoterol nie za
szybko ???? chcialabym chciaż do 38 tygodnia donosić
Obserwuj wątek
    • niuska231 Re: Fenoterol 27.02.07, 13:07
      ja odstawilam w 36tc a urodzilam w 40 i 3dni zdrowego synka.mysle ze donosisz
      musialabys miec mocne przeciwskazania czy np duze rozwarcie ale jak tego brak to
      mysle ze nie ma powodu do obaw
    • persefony Re: Fenoterol 27.02.07, 16:00
      Agnieszka
      Ja odstawiam fenoterol pod koniec 37 tc ale chyba dlatego, że wtedy mam wizytę.
      Z tego co sie orientowałam to żeczywiście chyba trzeba mieć rozwarcie żeby
      urodzić zaraz po odstawieniu. Oczywiście u każdej może wyglądać to inaczej ale
      z tego co powiedziała moja położna to oby do 36 tc a potem to niech się
      dzieje...
    • agnieszka1900 Re: Fenoterol 27.02.07, 17:47
      ja mam rozwarcie PS -3p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka