kajaa27
18.08.03, 12:00
Mam problem i strasznie sie denerwuję.Czy to możliwe żeby na tle nerwowym
okres przyspieszał tzn. jeżeli to okres (takie plamienia)i lekkie pobolewanie
brzucha, to dostałam 17 dc.Dziś mam już tak trzeci dzień. Myślałam, ze moze
jestem w ciaży wypadał by jakiś 5-6 tydzien, z tym że wczoraj zrobiłam test i
wynik jest negatywny.Poprzedni okres dostałam 25 dc. i był dlugi 6 dni i też
nietypowy jakies plamienia i trochę krwawienia.
Przepraszam że tak mącę ale sama już sie w tym powoli gubie.
Czy moze zdarzyło się ktorejś z was coś podobnego.......pozdrawiam serdecznie