Dodaj do ulubionych

Skomplikowany problem

18.08.03, 12:00
Mam problem i strasznie sie denerwuję.Czy to możliwe żeby na tle nerwowym
okres przyspieszał tzn. jeżeli to okres (takie plamienia)i lekkie pobolewanie
brzucha, to dostałam 17 dc.Dziś mam już tak trzeci dzień. Myślałam, ze moze
jestem w ciaży wypadał by jakiś 5-6 tydzien, z tym że wczoraj zrobiłam test i
wynik jest negatywny.Poprzedni okres dostałam 25 dc. i był dlugi 6 dni i też
nietypowy jakies plamienia i trochę krwawienia.
Przepraszam że tak mącę ale sama już sie w tym powoli gubie.
Czy moze zdarzyło się ktorejś z was coś podobnego.......pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • anett8 Re: Skomplikowany problem 18.08.03, 22:01
      witaj! tak to juz jest z nami kobietami i tymi naszymi miesiaczkami... twoje
      problemy z miesiaczka napemno nie sa fizjologia. ale nie martw sie moje cykle w
      okolicach wiosny byly 23 dniowe a miesiaczki trwaly 9 dni czyli miesiaczke
      mialam co 2 tyg, tez mnie to denerwowalo i poszlam do lekarza. no i
      zaproponowal mi tabletki antykoncepcyjne aby wyregulowac cykle. wiec teraz jest
      ok smile wczesaniej tez miewalam podejrzane plamienia. radze ci poprostu wybrac
      sie do ginekologa aby sie upewnic czy wszystko jest ok. usg
      dopochwowe,badanie...chyba za wiele ci nie pomoglam ale zycze powodzenia i
      pozdrawiam. papa smile)
    • mszymcza Re: Skomplikowany problem 20.08.03, 10:23
      Zdarza się,że na tle nerwowym okres "wypadnie" wcześniej lub póżniej. Ale
      piszesz,że nieregularne miesiączki pojawiają się częściej( i że często są to
      tylko plamienia)-pójdż do ginekologa i niech on zleci Ci badania hormonalne
      lub wyśle do ginekologa-endokrynologa(w W-wie polecam szpital na ul.Karowej).
      Może masz zaburzenia horonalne i warto by to jakoś unormować? Pozdrawiam
      gorąco!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka