malin-ka77
12.02.08, 18:19
Dziewczyny z grzybica walcze praktycznie od poczatku ciazy. W 16 tyg
robilam wymaz i wyszedl dodatkowo paciorkowiec i infekcja drog
moczowych tak w prezencie, zeby byl komplet. Dlatego zazywalam
antybiotyk. paciorkowiec zwalczony ale na grzyba juz wszystkego
probowalam i po leczeniu mam spokoj 2 dni i wszystko od nowa. teraz
jestem w 21 tyg i znow wymaz i znowu paciorkowiec. Lekarz przepisal
antybiotyk ale dziewczyny ja nie chce brac antybiotyku co 4 tyg.
Przeciez to dopiero polowa ciazy!!! Nie wiem co mam robic. Moze
ktoras z Was ma badz miala w ciazy podobna sytuacje???