Dodaj do ulubionych

moj zoladek

08.07.08, 19:41
Jestem juz w 32 tygodniu i mam straszne problemy z zoladkiem. Co
trzy dni przez ostatnie 1.5 miesiaca mam rostroj zoladka. I tak
przez pare godzin. Potem jest wszystko ok i po trzech dniach
zaczyna sie od nowa. Czy to jest normalne?
Obserwuj wątek
    • kasi.a22 Re: moj zoladek 09.07.08, 12:47
      ja mialam podobnie, ale to chyba bylo przez preparat witaminowy i
      stres.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka