gosiacha
24.01.05, 17:41
Wiem, że temat był już wałkowany, ale wciąż szukam recepty na córę. Mam już
2,5 letniego synka i bardzo chciałabym mieć teraz córeczkę. Mojemu mężowi
zależy na tym jeszcze bardziej, już przy pierwszej ciąży marzył o dziewczynce.
Czy jest jakiś sprawdzony sposób? Za kilka mmiesięcy chciałabym zaciążyć.
Liczę na jakiś sprawdzowy sposób!