19.08.05, 08:33
jak macie objawy...bola was piersi? brzuch co sie wami dzieje...porownajmy
Obserwuj wątek
    • agako78 Re: 6 tydzien 19.08.05, 08:38
      do tej poiry persi mnie bolaly caly czas teraz mniej choc sa strasznie nabite-
      czy to jest ok/ boje cholernie...
    • beatrice73 Re: 6 tydzien 19.08.05, 09:14
      wejdz na prywatnte forum KWIECIEN 2006, mysle ze znajdziesz wiele
      interesujacych cie rzeczy smile
      • eps Re: 6 tydzien 20.08.05, 20:12
        jeszcze tydzien temu nie miałam zadnych objawów. No a teraz to myśle że chyba
        się już koncze. Mdli mnie praktycznie non stop (WC w uścisku smile srednio raz
        dziennie), boli mnie w dole brzucha - własciewie to kuje. Ogólnie to fatalnie
        się czuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka