agako78 19.08.05, 08:33 jak macie objawy...bola was piersi? brzuch co sie wami dzieje...porownajmy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agako78 Re: 6 tydzien 19.08.05, 08:38 do tej poiry persi mnie bolaly caly czas teraz mniej choc sa strasznie nabite- czy to jest ok/ boje cholernie... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrice73 Re: 6 tydzien 19.08.05, 09:14 wejdz na prywatnte forum KWIECIEN 2006, mysle ze znajdziesz wiele interesujacych cie rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
eps Re: 6 tydzien 20.08.05, 20:12 jeszcze tydzien temu nie miałam zadnych objawów. No a teraz to myśle że chyba się już koncze. Mdli mnie praktycznie non stop (WC w uścisku srednio raz dziennie), boli mnie w dole brzucha - własciewie to kuje. Ogólnie to fatalnie się czuje. Odpowiedz Link Zgłoś