22.10.05, 19:34
Na razie jeszcze mi nie powiedzieli kiedy mam się zgłosić na oddział. Jutro
jadę na kolejne ktg i może coś więcej się dowiem.
Trzymam kciuki za poród
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka