awa1109 22.10.05, 19:34 Na razie jeszcze mi nie powiedzieli kiedy mam się zgłosić na oddział. Jutro jadę na kolejne ktg i może coś więcej się dowiem. Trzymam kciuki za poród Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj