marphy1 24.10.06, 09:46 Hej mija nam 31 tydzień jak sie czujecie ,czy bucha macie duże,i i le tyjecie dalej.A czy juz wiecie co bedziecie miały bo ja synka jestesmy z mężęm przeszczęsliwi,buzka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niezapominajka76 Re: Termin na styczeń 2007 ew.grudzień br. 24.10.06, 09:53 link do forum grudniówek forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=38981 Odpowiedz Link Zgłoś
althea35 Re: Termin na styczeń 2007 ew.grudzień br. 24.10.06, 09:59 Link na forum styczniowek: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43538 Odpowiedz Link Zgłoś