oli77 07.07.07, 11:58 Szaleństwo w biznesie weselnym. Ciekawe czy uda się urodzić jakiejś forumce z CiP? Dziewczynom w okolicach terminu porodu życzę powodzenia do 24-tej warto się sprężyć a szczęście zapewnione Wróżka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hatta Re: dla mnie to trzy kosy, ale przesądna nie jest 07.07.07, 13:25 Jedno moje dziecko ma date urodzenia 04.04.04 Odpowiedz Link Zgłoś
binkaa Re: dla mnie to trzy kosy, ale przesądna nie jest 07.07.07, 18:26 dla mnie też Odpowiedz Link Zgłoś
anika305 Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 07.07.07, 13:33 no nic nie dam rady a do 08.08.08 nie donosze trudnoale kiedy by sie nie urodziło to i tak będę szczęśliwa ja bym chciała żeby to było 4 lub 13 lub 22 sierpnia, żeby cyfra z daty urodzenia była 3 No ale nie jestem przesądna Odpowiedz Link Zgłoś
aanna6 Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 17:36 moja szwagierka wlasnie rodzi o 17 miala skurcze co 3 min i odeszly jej wody moze sie uda Odpowiedz Link Zgłoś
gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 17:48 Fajnie taka data jest niepowtarzalna. Z tego co słyszałam to ktoś w Polsce odmówił ślubu ze względu na 3 kosy ale ja przesądna nie jestem hehe Data super, a siódemki są szczęśliwe Odpowiedz Link Zgłoś
oli77 Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 21:28 Gizmaaa, obejrzałam zdjęcia Twoich synków na imbu.pl. Mateusza kiedyś widziałam, nie wiedziałam, że to Twój chłopczyk a teraz Kubuś. Cudowny, maluśki jeszcze ale jaki słodki. No i fryzurka pierwszorzędna Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 08.07.07, 11:27 oli77 dziękuję za komentarze na imbu też Też ucałuj swoje maluszki, buziaczki i pozdrowionka! Odpowiedz Link Zgłoś
oli77 Re: 7.7.7...rodzi sie 08.07.07, 22:50 Ja też dziękuję to moje naj zajęcia albo siedzę na forum i czytam o bólach, skurczach po raz setny albo sobie oglądam zdjęcia dzieciaczków na imbu.pl, bo jakoś mi się tam podoba. Swoich dzieci nie zaniedbuję, najwięcej im poświęcam czasu (jakby ktoś wątpił)... Odpowiedz Link Zgłoś
gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 09.07.07, 10:23 Oli77 ja cię rozumiem, bo jak tylko mam chwilkę czasu dla siebie to też tylko forum i imbu . To po prostu wciąga, nieraz idę później spać, bo muszę jeszcze zajrzeć na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
alawuwu Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 07.07.07, 21:22 Mój mąż uparł się żebym dzisiaj urodziła , bo to szczęśliwsza data niż mój przewidywany termin : 13 w najbliższy piątek Na razie spokój tam na dole, więc chyba jednak poczekam do tego 13 Odpowiedz Link Zgłoś
aanna6 Re: 7.7.7...urodzilo sie 08.07.07, 13:22 szwagierka urodzila po 21 corke . a dzis dostalam sms ze kolezanka urodzila syna o 23.50 wiec zdazyl na faina date a termin miala na 24 Odpowiedz Link Zgłoś
anangaa Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 09.07.07, 11:02 U mnie 7 zaczoł się 7 miesiąc także mam jeszcze trochę czasu Odpowiedz Link Zgłoś
oli77 Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 09.07.07, 21:03 to już nawet nie tylko trzy siódemki Odpowiedz Link Zgłoś
emonik Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 10.07.07, 10:46 A ja tego dnia skończyłam 33 lata! --- Monika - mama Inki Odpowiedz Link Zgłoś