Dodaj do ulubionych

7.7.7...narodziny, wesela...

07.07.07, 11:58
Szaleństwo w biznesie weselnym. Ciekawe czy uda się urodzić jakiejś forumce z
CiP? Dziewczynom w okolicach terminu porodu życzę powodzenia wink do 24-tej
warto się sprężyć wink a szczęście zapewnione wink
Wróżka wink
Obserwuj wątek
    • kurdkowa dla mnie to trzy kosy, ale przesądna nie jestem;) 07.07.07, 12:04
      • hatta Re: dla mnie to trzy kosy, ale przesądna nie jest 07.07.07, 13:25
        Jedno moje dziecko ma date urodzenia 04.04.04smile
      • binkaa Re: dla mnie to trzy kosy, ale przesądna nie jest 07.07.07, 18:26
        dla mnie też wink
    • anika305 Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 07.07.07, 13:33
      no nic nie dam radysmile a do 08.08.08 nie donoszetongue_out trudnowinkale kiedy by sie
      nie urodziło to i tak będę szczęśliwasmile
      ja bym chciała żeby to było 4 lub 13 lub 22 sierpnia, żeby cyfra z daty
      urodzenia była 3smile No ale nie jestem przesądnasmile
      • aanna6 Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 17:36
        moja szwagierka wlasnie rodzi o 17 miala skurcze co 3 min i odeszly
        jej wody moze sie uda
        • gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 17:48
          Fajnie taka data jest niepowtarzalna. Z tego co słyszałam to ktoś w Polsce
          odmówił ślubu ze względu na 3 kosy wink ale ja przesądna nie jestem hehe
          Data super, a siódemki są szczęśliwe
          • oli77 Re: 7.7.7...rodzi sie 07.07.07, 21:28
            Gizmaaa, obejrzałam zdjęcia Twoich synków na imbu.pl. Mateusza kiedyś widziałam,
            nie wiedziałam, że to Twój chłopczyk a teraz Kubuś. Cudowny, maluśki jeszcze ale
            jaki słodki. No i fryzurka pierwszorzędna wink
            Pozdrawiam
            • gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 08.07.07, 11:27
              oli77 dziękuję wink za komentarze na imbu też wink Też ucałuj swoje maluszki,
              buziaczki i pozdrowionka!
              • oli77 Re: 7.7.7...rodzi sie 08.07.07, 22:50
                Ja też dziękuję wink
                to moje naj zajęcia albo siedzę na forum i czytam o bólach, skurczach po raz
                setny albo sobie oglądam zdjęcia dzieciaczków na imbu.pl, bo jakoś mi się tam
                podoba. Swoich dzieci nie zaniedbuję, najwięcej im poświęcam czasu (jakby ktoś
                wątpił)...
                • gizmaaa Re: 7.7.7...rodzi sie 09.07.07, 10:23
                  Oli77 ja cię rozumiem, bo jak tylko mam chwilkę czasu dla siebie to też tylko
                  forum i imbu wink. To po prostu wciąga, nieraz idę później spać, bo muszę jeszcze
                  zajrzeć na forum.
    • alawuwu Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 07.07.07, 21:22
      Mój mąż uparł się żebym dzisiaj urodziła smile , bo to szczęśliwsza data niż mój przewidywany termin : 13
      w najbliższy piątek smile Na razie spokój tam na dole, więc chyba jednak poczekam do tego 13
      • aanna6 Re: 7.7.7...urodzilo sie 08.07.07, 13:22
        szwagierka urodzila po 21 corke . a dzis dostalam sms ze kolezanka
        urodzila syna o 23.50 wiec zdazyl na faina date a termin miala na 24
        • oli77 Re: 7.7.7...urodzilo sie 08.07.07, 22:43
          A więc gratuluję szczęściarom!
    • anangaa Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 09.07.07, 11:02
      U mnie 7 zaczoł się 7 miesiącsmile także mam jeszcze trochę czasusmile
      • oli77 Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 09.07.07, 21:03
        to już nawet nie tylko trzy siódemki wink
    • emonik Re: 7.7.7...narodziny, wesela... 10.07.07, 10:46
      A ja tego dnia skończyłam 33 lata!
      ---
      Monika - mama Inki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka