01.10.07, 21:21
Drogie mamy czy test ciążowy po tygodniu może już wykryć ciąże?
Już nie pamiętam prosze o pomoc.
A
Obserwuj wątek
    • mirra52 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:31
      Hej ja tu jajko znosze a nikt mi nie odpowiada...
    • mama.macieja Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:32
      hehe... nie wiem...
      dawno nie robiłamsmile
      • aanna6 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:35
        tak sa takie co 7 dni po zaplodnieniu daja wynik a chcesz na tak
        czy nie
        • mirra52 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:37
          pewnie to zabrzmi okrutnie ale na chwile obecna na "nie"...
          • mama.macieja Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:38
            hehe,,,jak ci wyjdzie TAK to zmienisz zdaniesmile
            • mirra52 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:40
              Zmienie smile
              • mirra52 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:41
                Ale i tak jestem "w stresie".
                Jutro kupuje test.
                • mama.macieja Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:44
                  mirra, co nie wyjdzie i tak bedzie dobrze!smile
                  ja pamietam ze za nic w swiecie tej kreski na tescie nie widziałam....
                  a moj mąż mowił że jest!!!!
                  no i byłasmile
                • moofka Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:44
                  po tygodniu raczej nie wyjdzie
                  poczekalabym z tym testem
                  wynik bedzie na bank negatywny, ale to i tak nic nie znaczy
              • aanna6 Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:43
                wcale to niebrzmi okrutnie mi sie w tym miesiacu spozniala 2 dni
                (co przy tabletkach jest rzadkoscia) to mialam niezlego
                pietra .wiec zycze Ci negatywnego wyniku daj znac
    • bartmam Re: Pilne!!! 01.10.07, 21:42
      chyba tydz. po owulacji ale nie wiem czy dobrze pamiętam , może
      poszperaj w wyszukiwarce
    • mirra52 Re: Pilne!!! 01.10.07, 22:22
      Napisze, martwie się...
      A.
    • pasmo30 Re: Pilne!!! 02.10.07, 10:44
      Może wyjść, ale ja uważam że lepiej poczekać do daty spodziewanej
      miesiączki. Ja zrobiłam po tygodniu, wyszły 2 kreski, ucieszyłam
      się, a po kilku dniach przyszedł okres.
      • pla-cka Re: Pilne!!! 02.10.07, 12:13
        Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki i najlepiej
        badanie krwi a nie test z apteki. Mi test z apteki nie wykazał ciąży
        nawet po tygodniu spodziewanej miesiaczki.
        A przed miesiaczką to nawet jeśli progesteron pójdzie w górę to może
        wykazać ciążę, choć nie koniecznie tak musi być.
        Bywa też tak, że podczas miesiączki może dojść do tzw samoistnego
        poronienia, kiedy tak naprawdę jeszcze nie wiemy czy jesteśmy w
        ciąży czy nie, i mamy tzw normalną jak co miesiąc miesiączkę.
        Ja teraż też czekam tak jak Ty. Zostało mi jeszcze 5 dni.
        • memphis90 Re: Pilne!!! 02.10.07, 15:55
          > A przed miesiaczką to nawet jeśli progesteron pójdzie w górę to może
          > wykazać ciążę, choć nie koniecznie tak musi być.

          Testy ciążowe nie wykrywają progesteronu, tylko betę, tak jak te z krwi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka