krysiia 04.08.08, 08:59 Zapraszam na pogaduchy U mnie jest już po skoku tempki (był w niedzielkę) więc pozostaje czekać i nie myśleć o dzidzi A jak u was, wspólne oczekiwanie mniej się będzie dłużyło Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama_inka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:03 My sie bierzemy do roboty kolo 12 sierpnia więc miejmy nadzieje testowac będe na początku wrzesnia. Odpowiedz Link Zgłoś
alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:31 Hej Krysiia ja testować będę 16 lub 17 sierpnia . Też nie mogę się już doczekać. 16 powinna przyjść miesiączka więc chyba powinnam testować 17 rano, a może już 16-stego? Jak myślisz ? Drugi dzień mnie pobolewa prawy jajnik, ale to pewnie jakieś urojenia, owu teoretycznie miałam w sobotę (wyliczenie według długości cyklu). Praktycznie to nie wiem, bo nie mierzę tempki, a i śluz się nie pokazał . Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:58 Alina1980 mamy ten sam dzień spodziewanej @, ciekawe która dłużej wytrzyma bez testu Jak znam siebie, to pierwszy -negatywny- zrobie na kilka dni przed spodziewaną @ Tak się staram nie myśleć, nie chcę się znów zdołowac. Jak nie mierzysz tempki, to ten ból jajnika może sugerować owulacje. ja wiem już napewno, że nasze przytulanki przez następne dwa tygodnie to czysta przyjemność bez konsekwencji Trzymam kciuki za wszystkie starające się. Odpowiedz Link Zgłoś
megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:37 No ja bede testowała troszke pozniej bo ok 22 sierpnia o ile @ mnie nie wyprzedzi. Tymczasem starania ida pełną parą) Odpowiedz Link Zgłoś
maesstra Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 10:22 witam ja mam miec @ 10 sierpnia i jak nie przyjdzie do tego czasu to testuje, juz mnie zaczyna krew zalewac ze czas tak wolno leci, nie moge sie doczekac co mi przyniesie ten miesiac... Odpowiedz Link Zgłoś
leniwiec1975 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 20:00 Ja też jakoś po 22.08. Może tym razem się uda? Odpowiedz Link Zgłoś
kaka61 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 12:08 Ja też testuję w okolicach 15, ale u mnie w tym cyklu, starań nie było, tylko cieszyliśmy się seksem.Wyzbyłam się myśli-robimy dziecko, bo to ponad moje siły i narazie na luzie czekam na @. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 11:32 Widzę coraz więcej chętnych mam nadzieję, że wszystkie zajdą U mnie jakieś 3 dni po owu, a ja już jakoś dziwnie się czuję nienawidzę tego, i wmawiam sobie, że to wina pogody Leje wieje, więc można być śpiącym i może się w głowie kręcić Czy Wy też mimowolnie doszukujecie się objawów?? Odpowiedz Link Zgłoś
nawleczona_83 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 20:46 krysiia napisała: > Widzę coraz więcej chętnych mam nadzieję, że wszystkie zajdą U > mnie jakieś 3 dni po owu, a ja już jakoś dziwnie się czuję > nienawidzę tego, i wmawiam sobie, że to wina pogody Leje wieje, > więc można być śpiącym i może się w głowie kręcić > > Czy Wy też mimowolnie doszukujecie się objawów?? oooj tak ja jestem ostatnio bardzo rozdrażniona, chce mi się płakać bez powodu, łatwo sie wzruszam itp. Na przewlakłe zmęczenie tez narzekam. Ale tłumacze to sobie cięzkim okresem w pracy i zmienna pogoda. grunt to sie nie nakręcać Odpowiedz Link Zgłoś
alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 11:40 Hej Krysiia. Ja też czasem łapię się na tym, że zastanawiam się czy ten objaw to przypadkiem nie objaw ciążowy, ale za chwilę szybko wracam do rzeczywistości i staram się o tym nie myśleć . Odpowiedz Link Zgłoś
cupidella Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 13:05 Witajcie, ja tez testuje 22 sierpnia ale z każdym miesiącem coraz mniej mam w sobie optymizmu... chyba przestaje wierzyć, że kiedyś w końcu się uda... Odpowiedz Link Zgłoś
jamama77 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 14:44 Ja spróbuję wytrzymać do 18-19go... Będę miała gości - prawie cała rodzina mojego M, więc będę się musiała ukrywać.... A i tak od dzisiaj (w weekend było bzykanko owulacyjne)już zaliczam urojenia :0) Już prawie czuję kopnięcia. hahahah... Chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero za 3 tygodnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 18:15 Cześć Wam, termin NIE(!!!)spodziewanej miesiączki to 19.08, prędzej testować nie będę, bo nie chcę się rozczarować za szybko. Ale oby, oby tym razem Odpowiedz Link Zgłoś
nawleczona_83 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 20:43 a ja mam nadzieje ze już 17 sierpnia napisze wam: dziewczynyyy udało sieeeee!! ) Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 06.08.08, 12:15 czas się dłuży,ale trzeba to jakoś znieść, jeszcze 11 dni do testu, o ile nie zrobie go wczesniej nie che sie znowu zawieść Na razie czas zapijam pracą, porządkami i opieką nad córą, ale ile można sprzątać Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwek5 Re: jeszcze 10 dni :) 07.08.08, 13:09 Witajcie!!owulacja byla!!!testuje po 20 sierpnia i mam nadzieje ze wytrzymam.Pozdrawiam i cierpliwosci zycze!!! I OCZYWISCIE II TLYSTYCH KRESECZEK!! Odpowiedz Link Zgłoś
soska82 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 16:53 12-13 mam dostać @. Więc jak nie dostanę to pewnie będę robiła teścik ok. 15 sierpnia. Mam ogromną nadzieję, że nie dostanę @. Ale już przyłapuje się na tym, że zaczynam szukać pierwszych objawów ciąży. Od wczoraj boli mnie brzuch i jajniki,bolą piersi i zrobiły sie większe. Zawsze na ok tydzień przed @ mam takie dolegliwości, tylko że tym razem piersi bolą bardziej. Ja już chyba mam paranoje i sama się wkręcam. Ale czekam cierpliwie do końca Oby tym razem się udało Czego i Wam wszystkim zyczę. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
wiktor344 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 10.08.08, 22:43 Też dopisuję sie do tej listy. @ mam dostac 13 i test chyba też wykonam 13 sierpnia, chyba że wytrzymam do 15, bo jeden juz wykonałam w 5 dniu po stosunku, ale nic nie wykazał. Trzymam za wszystkie kciuki i mam nadzieje że mi się udało. Mamy prawie identyczne terminy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 19:14 Robi się nas coraz więcej, więc spróbowałam to trochę usystematyzować, pomysł trochę zapożyczony, ale może i w tym wątku się przyjmie maesstra -test 10.08 soska82 -test 13.08 kaka61 -test 15.08 alina1980 -test 17.08 nawleczona_83 -test 17.08 krysiia -test 17.08 jamama77 -test 19.08 sara.tancretti-test 19.08 prawdziwek5 -test 20.08 cupidella -test 22.08 leniwiec1975 -test 22.08 megi231 -test 22.08 mamainka -test 1.09 tak z ciekawości maesstra, próbowałaś już testować? mamainka wpisałam początek września, jak pisałaś w poście Jak wam się taka systematyka podoba Odpowiedz Link Zgłoś
alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 20:00 Krysiia świetna inicjatywa! Jak najbardziej popieram! Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_as79 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:07 Zgadzam się pomysł całkiem, całkiem. W takim razie ja dopisuje się na termin testu 16.08, ciekawa jestem jaki będzie jego wynik, chciałabym 2 kreski, ale boje się nakręcać, bo ostatnio też kreski były 2 a w 5,6 tygodniu miałam plamienie i straciłam moje maleństwo. Tak bym już chciała być w ciąży, bo starsza córka ma już 5 lat. Pozdrawiam wszystkie testujące po 15 i życzę wszystkim (sobie również) 2 wyraźnych kresek i utrzymania upragnionej ciąży. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_inka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:34 Swietny pomysł.Właśnie dokładnie sprawdziłam i jeśli dotrwam to powinnam testować koło 26 sierpnia.Teraz mamy dobry czas więc nie siedzę tu z Wami tylko ,wykąpie córkę i może coś z mężusiem wykonam ))) Odpowiedz Link Zgłoś
hudaka ja 11.08.08, 12:45 bede testowac 20 sierpnia krysiia dopisz mnie do listy )) Odpowiedz Link Zgłoś
sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:44 Super pomysł. Fajnie że nas tyle, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie, potem oczywiście do zrobienia zostanie - statystyka - ciąża, brak ciąży, ale oby wątek był najszczęśliwszy pod każdym względem czyli same II krechy Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 06:28 no więc na koniec tygodnia sytuacja wygląda tak: maesstra -test 10.08 soska82 -test 13.08 kaka61 -test 15.08 ewa_as79 -test16.08 alina1980 -test 17.08 nawleczona_83 -test 17.08 krysiia -test 17.08 jamama77 -test 19.08 sara.tancretti-test 19.08 prawdziwek5 -test 20.08 cupidella -test 22.08 leniwiec1975 -test 22.08 megi231 -test 22.08 mama_inka -test 26.08 Jeśli chodzi o statystyki, to tym, co będą miały II kreski można to napisać, a tym, którym się nie uda, można wpisać datę następnego testowania Odpowiedz Link Zgłoś
soska82 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:17 Super pomysł. Tylko obym nie znalazła się na następnej liście Czego i Wam życzę :] Odpowiedz Link Zgłoś
nataluschka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:36 Hej, dopisuje sie niesmialo. M byl w rozjazdach i mielismy okazje byc razem w 8, 14 i 16 dc. zobaczymy co z tego wyjdzie Testowac bede 20.08, jesli @ mnie nie uprzedzi. W przyszlym tygodniu jedziemy na urlop na dwa tygodnie, wiec dam znac czy sie udalo po powrocie. Trzymam kciuki za wasze II krechy. Pozdrawiam cieplo Odpowiedz Link Zgłoś
kaka61 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:34 Ojej dziewczyny, u mnie nic z tego nie będzie, mam cały zespół PMS. Właściwie to już się pogodziłam że nie będziemy mieć drugiego dziecka. Niepotrzebnie tyle czekałam, a po trzydziestce nie jest tak łatwo. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 11:22 A może liste uzupełnić o liczbe dni ktore pozostały do testowania ? Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 15:36 alina, pomysł z odliczaniem dni jest dobry, tylko co jak bedzie po terminie @ a testy negatywne, a @ brak i wtedy ujemne dni wpisywać? kaka61 nic sie nie martw, mowią, że ciążę zwiastują normalne przed@powe objawy, tylko trochę bardziej nasilone. Dopuki nie ma @ jest nadzieja nataluschka testujesz tylko trzy dni po mnie mam nadzieję, że będą II krechy Pozdrawiam przedweekendowo Odpowiedz Link Zgłoś
maternita Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 15:57 Dopisuję do wspólnego wyczekiwania. Dziś 23 dc. Testować powinnam 18 sierpnia, chyba że nie wytrzymam i wyłamię się wcześniej Pozdrawiam, M. Odpowiedz Link Zgłoś
ta_kochana Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 16:42 Dziewczyny, dopiszcie i mnie... test 18go sierpnia... Jak te dni wolno płyną... Mimo, że mam pełno pracy z deadline'm na wrzesień, to marzę, żeby już nadszedł... 2 dni temu na spacerze zaczęłam już gadać do potencjalnej córeczki... Ostastawiam typową schizę... ;o) Fajnie, że jesz ta lista, to już po weekendzie będziemy sprawdzać pierwsze strzały... Trzymam mocno kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia no i tyle nas jest:) 08.08.08, 18:19 po uwzględnieniu nowych chętnych do zajścia maesstra -test 10.08 soska82 -test 13.08 kaka61 -test 15.08 ewa_as79 -test16.08 alina1980 -test 17.08 nawleczona_83 -test 17.08 krysiia -test 17.08 maternita -test 18.08 ta_kochana -test 18.08 jamama77 -test 19.08 sara.tancretti -test 19.08 prawdziwek5 -test 20.08 nataluschka -test 20.08 cupidella -test 22.08 leniwiec1975 -test 22.08 megi231 -test 22.08 mama_inka -test 26.08 wygląda na to, że po długim weekendzie co dzień bedzie można oczekiwać dobrych wieści A mnie od rana męczy ból podbrzusza nawet z rana się zamieniłam z koleżanką na stanowiska w pracy, żebym se mogła posiedzieć, bo chyba bym nie wyrobiła jeszcze pół godz i do domku, 4 kończynki do góry i może jakiś filmik ciekawy Pozdrawiam i trzymam kciuki za te, które jeszcze się mają sens starać w tym cyklu, przyłużcie się Czekam na info o wynikach ewentualnych testów Odpowiedz Link Zgłoś
anusiaa112 Re: no i tyle nas jest:) 08.08.08, 18:25 ja sie dopisuje na testowanie 20.08 nie moge sie doczekac! Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia080 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 19:27 Ja będę testować 18-ego, jeśli 17 nie dostane @, mam nadzieję ze sie udało...Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia sobotka 09.08.08, 11:32 mamy sobotę, a ja te siedzę w pracusi i łapię neta gdzieś z eteru maesstra -test 10.08 soska82 -test 13.08 kaka61 -test 15.08 ewa_as79 -test16.08 alina1980 -test 17.08 nawleczona_83 -test 17.08 krysiia -test 17.08 maternita -test 18.08 ta_kochana -test 18.08 sylwia080 -test 18.08 jamama77 -test 19.08 sara.tancretti -test 19.08 prawdziwek5 -test 20.08 nataluschka -test 20.08 anusiaa112 -test 20.08 cupidella -test 22.08 leniwiec1975 -test 22.08 megi231 -test 22.08 mama_inka -test 26.08 Nadal męczy mnie pobolewanie brzuszka i zgaga, chyba złapałam grypkę albo jakąś niestrawność Taka jakas jestem rozmymłana Kończę pracę o 18 i jade do domku odpocząć w końcu Jak tam wasze objawy i testowanka? Piszcie Odpowiedz Link Zgłoś
mama_inka Re: sobotka 09.08.08, 14:24 U mnie czas stań i to bardzo intensywnych.Mamy rocznice ślubu 19 sierpnia ( 8lat ) a męża akurat nie bedzie więc dziś robimy sobie święto. Córa na noc do babci , oj będzie się działo. pa Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi I jeszcze ja ;-) 09.08.08, 19:28 Hej dziewczyny, Dolaczam sie do grona oczekujacych z testem po 15tym sierpnia. OM 26 lipca, (nie!)oczekiwana nastepna 22 sierpnia. Wierze, ze ten watek bedzie szczesliwy a musi byc, bo ciezko bedzie przezyc kolejne rozczarowanie... Milego wieczoru! Odpowiedz Link Zgłoś
kaamilka krysiia, nie obraź sie, ale 10.08.08, 19:10 zemdliło mnie, jak czytałam te wszystkie zdrobnienia... zadbaj o moje zdrowie i nie pisz tak więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 09.08.08, 21:59 krysiia- dziwna sprawa z tym bólem podbrzusza, bo mnie od wczoraj pobolewa, pierwszy raz mam takie bóle i ciekawe co to, bo robiłam badania i było wszystko ok. Grypa? W moim przypadku to nie wiem co, ale oby nic złego... Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia niedzielka:) 10.08.08, 11:59 Witam, mam wolna niedzielke, co zdaza się żadko Brzuszek przestał mnie boleć i nie doszukuję się żadnych objawów ciążowych. Też mam nadzieję, że nie bylo to nic złego, ale oczywiście do lekarza, to ja się nie wybrałam, bo nielubię Amelie, witam wśród nas, zrobię listę jutro na dobry początek tygodnia, to Cię również wpiszę Trzymam kciuki, bo też już pewnie tylko czekasz na rezultaty starań Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi Re: niedzielka:) 10.08.08, 18:50 super, bede wdzieczna za wpisanie. Jak juz sie znajde na liscie, to wielkie odliczanie sie zacznie, a przy okazji bede mogla pokibicowac dziewczynom przede mna Jestem ciekawa, jak wynik testowania u maesstry, ktora jest 1sza na liscie z dzisiejszym terminem. Oby @ nie przyszla. Trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
krysiia na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 09:08 W tym tygodniu teoretycznie połowa z nas będzie testować, więc życzę wszystkim piękniusich, tłustych II kreseczek maesstra -test 10.08 soska82 -test 13.08 kaka61 -test 15.08 ewa_as79 -test16.08 alina1980 -test 17.08 nawleczona_83 -test 17.08 krysiia -test 17.08 maternita -test 18.08 ta_kochana -test 18.08 sylwia080 -test 18.08 jamama77 -test 19.08 sara.tancretti -test 19.08 prawdziwek5 -test 20.08 nataluschka -test 20.08 anusiaa112 -test 20.08 cupidella -test 22.08 leniwiec1975 -test 22.08 megi231 -test 22.08 amelie_pi -test 22.08 mama_inka -test 26.08 Jak tam pierwsze testy?? Piszcie No i czy objawy jakieś macie, podejrzewacie, że się udało Jeśli chodzi o mój brzuszek, to myślałam, że przeszło, ale nie, jak się zmęczę, to pobolewa, poczekam do @ jak przyjdzie, to pódję do lekarza Kaamilka (<-to też zdrobnienie) proszę Cię dla własnego zdrowia NIE CZYTAJ moich pościków Odpowiedz Link Zgłoś
nataluschka Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 09:32 Witam w poniedzialek! Trzymam kciuki za Was, ktore testuja w tym tygodniu. U mnie szary poniedzialek, ale humor mam dobry - za dwa dni wyjezdzamy na upragnione wakacje i w sumie bardziej jestem na tym skupiona niz na odliczaniu dni do testu. W zeszlym miesiacu o tej porze juz widzialam u siebie milion symptomow. W tym miesiacu znacznie luzniej do wszystkiego podchodze. Cale szczescie! Brzuch bolal mnie w sobote i w niedziele, dzis wszystko dobrze. Jestem zmeczona i brak mi energii, ale to raczej skutek paru miesiecy ciezkiej pracy bez wakacji i paru wydarzen rodzinnych. Pozdrawiam cieplo Odpowiedz Link Zgłoś
cupidella Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:30 Witam wszystkie dziewczyny!!! Jak tam nastroje???Ja juz zaczelam wielkie odliczanie, testowanie zbliza sie wielkimi krokami nie moge sie doczekac tych dwoch wyczekanych kreseczek!!! Trzymam za Was tez kcikui i milego tygodnia Wam zycze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mama_inka Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:46 My nadal się staramy o te dwie upragnione kreseczki.Staranka ida pełną parą bo mąż jedzie w sobote na szkolenie wiec mamy jeszcze tylko tydzień.Potem mam tydzień urlomu więc jakoś zleci . Trzymam kciuki za nas wszystkie. pa Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:49 Cupidella - testujemy tego samego dnia i mam nadzieje, ze 22gi sierpnia bedzie szczesliwy Za tydzien bede juz wiedziala, czy sie udalo w tym cyklu, poniewaz zawsze przed wlasciwym krwawieniem mam tygodniowe plamienia, wiec testowac wtedy juz nie musze, bo wiem co bedzie dalej... Kibicuje wszystkim dziewczynom i licze na pojawienie sie pierwszych 2 kresek na watku! Odpowiedz Link Zgłoś
kamar08 Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 14:17 To ja też się chętnie dopiszę. Dziś 19 dc., a testować będe ok. 22. Jak bym chciała zeby się udało Odpowiedz Link Zgłoś
megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 11:48 Ja też sie witam w poniedzialkowy dzionek) Pogoda dziś bardzo ladna u nas to i samopoczucie lepsze) Jeszcze tylko 11 dni i bede wiedziała czy sa II kreski - mam nadzieje ze tak) testy juz do mnie ida - zamowiłam z allegro ale pewnie i tak kupue Quick view w aptece. pozdrawiam i czekam na pierwsze testujące i oczywiście trzymam kciuki za pozytywne testy) Odpowiedz Link Zgłoś
hudaka :) 11.08.08, 12:48 ja testuje 20 sierpnia, krysiia dopisz mnie do listy )) Odpowiedz Link Zgłoś
e_dyta Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 13:36 Witam nie dopisywałam się do was, ale bardzo często zaglądałam do was jak wam idzie testowanie, ja testowałam w sobotę 9 sierpnia i pojawiły sie dwie duże krechy, czekam teraz z wizytą u lekarza aby potwierdził moje największe nadzieje. Życzę też wam samych kresek Odpowiedz Link Zgłoś
megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 13:50 no to super Wielkie Gratulacje - oby nas tych szczesliwych posiadaczek II kresek bylo jak najwięcej Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:45 e-dyta - moje graulacje!!! Napisz, prosze, w ktorym dniu cyklu testowalas i kiedy OM. Pewnie zalapiesz sie jeszcze do kwietniowek Odpowiedz Link Zgłoś
sja75 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:19 dołączam jesli można.mam postanowienie że zatestuję 22 chociaz mogłabym wcześniej...pierwszy synek urodził sie 22 wprawdzie maja ale cóż .Pozdrawiam Wszystkie zafasolkowane! Odpowiedz Link Zgłoś
megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:39 Dziewczyny widze że sporo nas sie przymierza do testowania 22-ego sierpnia. A moze stworzymy liste naszych OM i dlugośc cykli - co wy na to?? Moja OM była 23.07 przy cyklach średnio 30-dniowych Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:55 OM 26 lipca, cykle 28dniowe, tescik 22 sierpnia Odpowiedz Link Zgłoś
jamama77 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:46 test 19go i też mi już odbija... Ok południa dzisiaj tak mi się zrobiło niedobrze, że o mało nie poleciałam do łazienki... Domyślam się, że to z powodu wziętego między posiłkami Hemoferu - żelaza z folikiem (na ulotce ostrzegają, że lepiej się wchłania, ale może dawać takie objawy)... W momencie tej słabości walczyły we mnie dwie frakcje: 1. fajnie, może jednak zaskoczyłam i 2. JEJKUUU JAK to ma tak wyglądać, to ja nie chcę nigdy być w ciąży! I chyba to 2 było trochę silniejsze... :0) Chyba więc znalazłam sposób na pogodzenie się z ew. (tymczasowym) niepowodzeniem sierpniowego majstrowania - należy się struć - lub ubzdryngolić, spędzić cały dzień wymiotując do kibla i powiedzieć sobie, że właśnie taka wątpliwa przyjemność nas na razie ominęła... hahahahah teraz jak mi lepiej to znów mi, oczywiście, zależy... :0) Odpowiedz Link Zgłoś
amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:51 fakt, mi odbilo doglebnie i juz Majowki2009 doddalam do ulubionych Odpowiedz Link Zgłoś