Dodaj do ulubionych

Teścik po 15 sierpnia:)

04.08.08, 08:59
Zapraszam na pogaduchysmile U mnie jest już po skoku tempki (był w
niedzielkę) więc pozostaje czekać i nie myśleć o dzidzismile A jak u
was, wspólne oczekiwanie mniej się będzie dłużyło smile
Obserwuj wątek
    • mama_inka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:03
      My sie bierzemy do roboty smile kolo 12 sierpnia więc miejmy nadzieje
      testowac będe na początku wrzesnia.
    • alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:31
      Hej Krysiia ja testować będę 16 lub 17 sierpnia wink. Też nie mogę
      się już doczekać. 16 powinna przyjść miesiączka więc chyba powinnam
      testować 17 rano, a może już 16-stego? Jak myślisz ?
      Drugi dzień mnie pobolewa prawy jajnik, ale to pewnie jakieś
      urojenia, owu teoretycznie miałam w sobotę (wyliczenie według
      długości cyklu). Praktycznie to nie wiem, bo nie mierzę tempki, a i
      śluz się nie pokazał wink.

      • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:58
        Alina1980 mamy ten sam dzień spodziewanej @, ciekawe która dłużej
        wytrzyma bez testusmile Jak znam siebie, to pierwszy -negatywny- zrobie
        na kilka dni przed spodziewaną @ smile Tak się staram nie myśleć, nie
        chcę się znów zdołowacsad. Jak nie mierzysz tempki, to ten ból
        jajnika może sugerować owulacje. ja wiem już napewno, że nasze
        przytulanki przez następne dwa tygodnie to czysta przyjemność bez
        konsekwencjismile

        Trzymam kciuki za wszystkie starające się.
    • megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 09:37
      No ja bede testowała troszke pozniej bo ok 22 sierpnia o ile @ mnie
      nie wyprzedzi. Tymczasem starania ida pełną parąsmile)
      • maesstra Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 10:22
        witam ja mam miec @ 10 sierpnia i jak nie przyjdzie do tego czasu to
        testuje, juz mnie zaczyna krew zalewac ze czas tak wolno leci, nie
        moge sie doczekac co mi przyniesie ten miesiac...
      • leniwiec1975 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 20:00
        Ja też jakoś po 22.08. Może tym razem się uda?smile
    • kaka61 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 04.08.08, 12:08
      Ja też testuję w okolicach 15, ale u mnie w tym cyklu, starań nie
      było, tylko cieszyliśmy się seksem.Wyzbyłam się myśli-robimy
      dziecko, bo to ponad moje siły i narazie na luzie czekam na @.
      Pozdrawiam
    • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 11:32
      Widzę coraz więcej chętnychsmile mam nadzieję, że wszystkie zajdąsmile U
      mnie jakieś 3 dni po owu, a ja już jakoś dziwnie się czujęsmile
      nienawidzę tego, i wmawiam sobie, że to wina pogodysmile Leje wieje,
      więc można być śpiącym i może się w głowie kręcićsmile

      Czy Wy też mimowolnie doszukujecie się objawów??
      • nawleczona_83 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 20:46
        krysiia napisała:

        > Widzę coraz więcej chętnychsmile mam nadzieję, że wszystkie zajdąsmile U
        > mnie jakieś 3 dni po owu, a ja już jakoś dziwnie się czujęsmile
        > nienawidzę tego, i wmawiam sobie, że to wina pogodysmile Leje wieje,
        > więc można być śpiącym i może się w głowie kręcićsmile
        >
        > Czy Wy też mimowolnie doszukujecie się objawów??


        oooj tak smile ja jestem ostatnio bardzo rozdrażniona, chce mi się
        płakać bez powodu, łatwo sie wzruszam itp. Na przewlakłe zmęczenie
        tez narzekam. Ale tłumacze to sobie cięzkim okresem w pracy i
        zmienna pogoda. grunt to sie nie nakręcać smile
    • alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 11:40
      Hej Krysiia. Ja też czasem łapię się na tym, że zastanawiam się czy
      ten objaw to przypadkiem nie objaw ciążowy, ale za chwilę szybko
      wracam do rzeczywistości i staram się o tym nie myśleć wink.

    • cupidella Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 13:05

      Witajcie, ja tez testuje 22 sierpnia ale z każdym miesiącem coraz
      mniej mam w sobie optymizmu... chyba przestaje wierzyć, że kiedyś w
      końcu się uda...
      • jamama77 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 14:44
        Ja spróbuję wytrzymać do 18-19go... Będę miała gości - prawie cała
        rodzina mojego M, więc będę się musiała ukrywać....
        A i tak od dzisiaj (w weekend było bzykanko owulacyjne)już zaliczam
        urojenia :0) Już prawie czuję kopnięcia. hahahah... Chciałabym
        zasnąć i obudzić się dopiero za 3 tygodnie....

    • sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 18:15
      Cześć Wam, termin NIE(!!!)spodziewanej miesiączki to 19.08, prędzej testować nie
      będę, bo nie chcę się rozczarować za szybko. Ale oby, oby tym razem smile
      • nawleczona_83 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 05.08.08, 20:43
        a ja mam nadzieje ze już 17 sierpnia napisze wam: dziewczynyyy udało
        sieeeee!! smile)
    • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 06.08.08, 12:15
      czas się dłuży,ale trzeba to jakoś znieść, jeszcze 11 dni do testu, o ile nie
      zrobie go wczesniejsmile nie che sie znowu zawieść sad

      Na razie czas zapijam pracą, porządkami i opieką nad córą, ale ile można sprzątaćsmile
      • krysiia jeszcze 10 dni :) 07.08.08, 12:40
        • prawdziwek5 Re: jeszcze 10 dni :) 07.08.08, 13:09
          Witajcie!!owulacja byla!!!testuje po 20 sierpnia i mam nadzieje ze
          wytrzymam.Pozdrawiam i cierpliwosci zycze!!! I OCZYWISCIE II TLYSTYCH KRESECZEK!!
    • soska82 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 16:53
      12-13 mam dostać @. Więc jak nie dostanę to pewnie będę robiła teścik ok. 15 sierpnia. Mam ogromną nadzieję, że nie dostanę @. Ale już przyłapuje się na tym, że zaczynam szukać pierwszych objawów ciąży. Od wczoraj boli mnie brzuch i jajniki,bolą piersi i zrobiły sie większe. Zawsze na ok tydzień przed @ mam takie dolegliwości, tylko że tym razem piersi bolą bardziej. Ja już chyba mam paranoje i sama się wkręcam. Ale czekam cierpliwie do końca smile Oby tym razem się udało smile Czego i Wam wszystkim zyczę.
      Pozdrawiam serdecznie
      • wiktor344 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 10.08.08, 22:43
        Też dopisuję sie do tej listy. @ mam dostac 13 i test chyba też
        wykonam 13 sierpnia, chyba że wytrzymam do 15, bo jeden juz
        wykonałam w 5 dniu po stosunku, ale nic nie wykazał. Trzymam za
        wszystkie kciuki i mam nadzieje że mi się udało. Mamy prawie
        identyczne terminy. Pozdrawiamsmile
    • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 19:14
      Robi się nas coraz więcej, więc spróbowałam to trochę usystematyzować, pomysł
      trochę zapożyczony, ale może i w tym wątku się przyjmiesmile

      maesstra -test 10.08
      soska82 -test 13.08
      kaka61 -test 15.08
      alina1980 -test 17.08
      nawleczona_83 -test 17.08
      krysiia -test 17.08
      jamama77 -test 19.08
      sara.tancretti-test 19.08
      prawdziwek5 -test 20.08
      cupidella -test 22.08
      leniwiec1975 -test 22.08
      megi231 -test 22.08
      mamainka -test 1.09


      tak z ciekawości maesstra, próbowałaś już testować?

      mamainka wpisałam początek września, jak pisałaś w poście smile

      Jak wam się taka systematyka podobasmile
      • alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 20:00
        Krysiia świetna inicjatywa! Jak najbardziej popieram! smile
        • ewa_as79 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:07
          Zgadzam się pomysł całkiem, całkiem. W takim razie ja dopisuje się na termin testu 16.08, ciekawa jestem jaki będzie jego wynik, chciałabym 2 kreski, ale boje się nakręcać, bo ostatnio też kreski były 2 a w 5,6 tygodniu miałam plamienie i straciłam moje maleństwo. Tak bym już chciała być w ciąży, bo starsza córka ma już 5 lat. Pozdrawiam wszystkie testujące po 15 i życzę wszystkim (sobie również) 2 wyraźnych kresek i utrzymania upragnionej ciąży.
          • mama_inka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:34
            Swietny pomysł.Właśnie dokładnie sprawdziłam i jeśli dotrwam to powinnam
            testować koło 26 sierpnia.Teraz mamy dobry czas więc nie siedzę tu z Wami tylko
            ,wykąpie córkę i może coś z mężusiem wykonam wink)))
      • hudaka ja 11.08.08, 12:45
        bede testowac 20 sierpnia smile krysiia dopisz mnie do listy smile))
    • sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 07.08.08, 21:44
      Super pomysł. Fajnie że nas tyle, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie, potem
      oczywiście do zrobienia zostanie - statystyka - ciąża, brak ciąży, ale oby wątek
      był najszczęśliwszy pod każdym względem smile czyli same II krechy
    • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 06:28
      no więc na koniec tygodnia sytuacja wygląda tak:

      maesstra -test 10.08
      soska82 -test 13.08
      kaka61 -test 15.08
      ewa_as79 -test16.08
      alina1980 -test 17.08
      nawleczona_83 -test 17.08
      krysiia -test 17.08
      jamama77 -test 19.08
      sara.tancretti-test 19.08
      prawdziwek5 -test 20.08
      cupidella -test 22.08
      leniwiec1975 -test 22.08
      megi231 -test 22.08
      mama_inka -test 26.08

      Jeśli chodzi o statystyki, to tym, co będą miały II kreski można to napisać, a
      tym, którym się nie uda, można wpisać datę następnego testowaniasmile
      • soska82 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:17
        Super pomysł. Tylko obym nie znalazła się na następnej liście sad
        Czego i Wam życzę :]
        • nataluschka Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:36
          Hej, dopisuje sie niesmialo. M byl w rozjazdach i mielismy okazje
          byc razem w 8, 14 i 16 dc. zobaczymy co z tego wyjdzie smile Testowac
          bede 20.08, jesli @ mnie nie uprzedzi. W przyszlym tygodniu jedziemy
          na urlop na dwa tygodnie, wiec dam znac czy sie udalo po powrocie.
          Trzymam kciuki za wasze II krechy. Pozdrawiam cieplo
    • kaka61 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 10:34
      Ojej dziewczyny, u mnie nic z tego nie będzie, mam cały zespół PMS.
      Właściwie to już się pogodziłam że nie będziemy mieć drugiego
      dziecka. Niepotrzebnie tyle czekałam, a po trzydziestce nie jest
      tak łatwo.
      Pozdrawiam
    • alina1980 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 11:22
      A może liste uzupełnić o liczbe dni ktore pozostały do testowania smile?
      • krysiia Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 15:36
        alina, pomysł z odliczaniem dni jest dobry, tylko co jak bedzie po
        terminie @ a testy negatywne, a @ brak i wtedy ujemne dni wpisywać?

        kaka61 nic sie nie martw, mowią, że ciążę zwiastują normalne
        przed@powe objawy, tylko trochę bardziej nasilone. Dopuki nie ma @
        jest nadziejasmile

        nataluschka testujesz tylko trzy dni po mniesmile mam nadzieję, że będą
        II krechysmile
        Pozdrawiam przedweekendowosmile
        • maternita Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 15:57
          Dopisuję do wspólnego wyczekiwania. Dziś 23 dc. Testować powinnam 18
          sierpnia, chyba że nie wytrzymam i wyłamię się wcześniej smile

          Pozdrawiam,
          M.
          • ta_kochana Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 16:42
            Dziewczyny, dopiszcie i mnie... test 18go sierpnia...
            Jak te dni wolno płyną... Mimo, że mam pełno pracy z deadline'm na
            wrzesień, to marzę, żeby już nadszedł...
            2 dni temu na spacerze zaczęłam już gadać do potencjalnej
            córeczki... Ostastawiam typową schizę... ;o)
            Fajnie, że jesz ta lista, to już po weekendzie będziemy sprawdzać
            pierwsze strzały...
            Trzymam mocno kciuki
    • krysiia no i tyle nas jest:) 08.08.08, 18:19
      po uwzględnieniu nowych chętnych do zajściasmile

      maesstra -test 10.08
      soska82 -test 13.08
      kaka61 -test 15.08
      ewa_as79 -test16.08
      alina1980 -test 17.08
      nawleczona_83 -test 17.08
      krysiia -test 17.08
      maternita -test 18.08
      ta_kochana -test 18.08
      jamama77 -test 19.08
      sara.tancretti -test 19.08
      prawdziwek5 -test 20.08
      nataluschka -test 20.08
      cupidella -test 22.08
      leniwiec1975 -test 22.08
      megi231 -test 22.08
      mama_inka -test 26.08

      wygląda na to, że po długim weekendzie co dzień bedzie można
      oczekiwać dobrych wieści smile

      A mnie od rana męczy ból podbrzuszasad nawet z rana się zamieniłam z
      koleżanką na stanowiska w pracy, żebym se mogła posiedzieć, bo chyba
      bym nie wyrobiłasmile jeszcze pół godz i do domku, 4 kończynki do góry
      i może jakiś filmik ciekawysmile

      Pozdrawiam i trzymam kciuki za te, które jeszcze się mają sens
      starać w tym cyklu, przyłużcie się smile
      Czekam na info o wynikach ewentualnych testów smile
      • anusiaa112 Re: no i tyle nas jest:) 08.08.08, 18:25
        ja sie dopisuje na testowanie 20.08 smile nie moge sie doczekac!
    • sylwia080 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 08.08.08, 19:27
      Ja będę testować 18-ego, jeśli 17 nie dostane @, mam nadzieję ze sie
      udało...Pozdrawiam
    • krysiia sobotka 09.08.08, 11:32
      mamy sobotę, a ja te siedzę w pracusi i łapię neta gdzieś z eterusmile

      maesstra -test 10.08
      soska82 -test 13.08
      kaka61 -test 15.08
      ewa_as79 -test16.08
      alina1980 -test 17.08
      nawleczona_83 -test 17.08
      krysiia -test 17.08
      maternita -test 18.08
      ta_kochana -test 18.08
      sylwia080 -test 18.08
      jamama77 -test 19.08
      sara.tancretti -test 19.08
      prawdziwek5 -test 20.08
      nataluschka -test 20.08
      anusiaa112 -test 20.08
      cupidella -test 22.08
      leniwiec1975 -test 22.08
      megi231 -test 22.08
      mama_inka -test 26.08


      Nadal męczy mnie pobolewanie brzuszka i zgaga, chyba złapałam grypkę
      albo jakąś niestrawnośćsad Taka jakas jestem rozmymłanasmile
      Kończę pracę o 18 i jade do domku odpocząć w końcusmile

      Jak tam wasze objawy i testowanka? Piszciesmile
      • mama_inka Re: sobotka 09.08.08, 14:24
        U mnie czas stań i to bardzo intensywnych.Mamy rocznice ślubu 19 sierpnia ( 8lat
        ) a męża akurat nie bedzie więc dziś robimy sobie święto. Córa na noc do babci ,
        oj będzie się działo.
        pa
        • amelie_pi I jeszcze ja ;-) 09.08.08, 19:28
          Hej dziewczyny,

          Dolaczam sie do grona oczekujacych z testem po 15tym sierpnia. OM 26 lipca, (nie!)oczekiwana nastepna 22 sierpnia.

          Wierze, ze ten watek bedzie szczesliwy smile a musi byc, bo ciezko bedzie przezyc kolejne rozczarowanie...

          Milego wieczoru!
      • kaamilka krysiia, nie obraź sie, ale 10.08.08, 19:10
        zemdliło mnie, jak czytałam te wszystkie zdrobnienia... zadbaj o
        moje zdrowie i nie pisz tak więcej.
    • sara.tancretti Re: Teścik po 15 sierpnia:) 09.08.08, 21:59
      krysiia- dziwna sprawa z tym bólem podbrzusza, bo mnie od wczoraj pobolewa,
      pierwszy raz mam takie bóle i ciekawe co to, bo robiłam badania i było wszystko
      ok. Grypa? W moim przypadku to nie wiem co, ale oby nic złego...
      • krysiia niedzielka:) 10.08.08, 11:59
        Witam, mam wolna niedzielke, co zdaza się żadkosmile Brzuszek przestał
        mnie bolećsmile i nie doszukuję się żadnych objawów ciążowych.
        Też mam nadzieję, że nie bylo to nic złego, ale oczywiście do
        lekarza, to ja się nie wybrałam, bo nielubięsmile

        Amelie, witam wśród nas, zrobię listę jutro na dobry początek
        tygodnia, to Cię również wpiszęsmile Trzymam kciuki, bo też już pewnie
        tylko czekasz na rezultaty starańsmile

        Pozdrawiam serdeczniesmile
        • amelie_pi Re: niedzielka:) 10.08.08, 18:50
          super, bede wdzieczna za wpisanie. Jak juz sie znajde na liscie, to wielkie odliczanie sie zacznie, a przy okazji bede mogla pokibicowac dziewczynom przede mna smile

          Jestem ciekawa, jak wynik testowania u maesstry, ktora jest 1sza na liscie z dzisiejszym terminem. Oby @ nie przyszla. Trzymam kciuki!



    • krysiia na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 09:08
      W tym tygodniu teoretycznie połowa z nas będzie testować, więc życzę
      wszystkim piękniusich, tłustych II kreseczeksmile

      maesstra -test 10.08
      soska82 -test 13.08
      kaka61 -test 15.08
      ewa_as79 -test16.08
      alina1980 -test 17.08
      nawleczona_83 -test 17.08
      krysiia -test 17.08
      maternita -test 18.08
      ta_kochana -test 18.08
      sylwia080 -test 18.08
      jamama77 -test 19.08
      sara.tancretti -test 19.08
      prawdziwek5 -test 20.08
      nataluschka -test 20.08
      anusiaa112 -test 20.08
      cupidella -test 22.08
      leniwiec1975 -test 22.08
      megi231 -test 22.08
      amelie_pi -test 22.08
      mama_inka -test 26.08

      Jak tam pierwsze testy?? Piszciesmile
      No i czy objawy jakieś macie, podejrzewacie, że się udałosmile

      Jeśli chodzi o mój brzuszek, to myślałam, że przeszło, ale nie, jak
      się zmęczę, to pobolewa, poczekam do @ jak przyjdzie, to pódję do
      lekarzasmile

      Kaamilka (<-to też zdrobnienie) proszę Cię dla własnego zdrowia NIE
      CZYTAJ moich pościków smile
      • nataluschka Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 09:32
        Witam w poniedzialek!
        Trzymam kciuki za Was, ktore testuja w tym tygodniu. U mnie szary
        poniedzialek, ale humor mam dobry - za dwa dni wyjezdzamy na
        upragnione wakacje i w sumie bardziej jestem na tym skupiona niz na
        odliczaniu dni do testu. W zeszlym miesiacu o tej porze juz
        widzialam u siebie milion symptomow. W tym miesiacu znacznie luzniej
        do wszystkiego podchodze. Cale szczescie! Brzuch bolal mnie w sobote
        i w niedziele, dzis wszystko dobrze. Jestem zmeczona i brak mi
        energii, ale to raczej skutek paru miesiecy ciezkiej pracy bez
        wakacji i paru wydarzen rodzinnych.
        Pozdrawiam cieplo smile
      • cupidella Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:30
        Witam wszystkie dziewczyny!!!
        Jak tam nastroje???Ja juz zaczelam wielkie odliczanie, testowanie
        zbliza sie wielkimi krokami smile nie moge sie doczekac tych dwoch
        wyczekanych kreseczek!!!
        Trzymam za Was tez kcikui i milego tygodnia Wam zycze!!!!
        • mama_inka Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:46
          My nadal się staramy o te dwie upragnione kreseczki.Staranka ida
          pełną parą bo mąż jedzie w sobote na szkolenie wiec mamy jeszcze
          tylko tydzień.Potem mam tydzień urlomu więc jakoś zleci .
          Trzymam kciuki za nas wszystkie.
          pa
        • amelie_pi Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 11:49
          Cupidella - testujemy tego samego dnia i mam nadzieje, ze 22gi sierpnia bedzie szczesliwy smile Za tydzien bede juz wiedziala, czy sie udalo w tym cyklu, poniewaz zawsze przed wlasciwym krwawieniem mam tygodniowe plamienia, wiec testowac wtedy juz nie musze, bo wiem co bedzie dalej...
          Kibicuje wszystkim dziewczynom i licze na pojawienie sie pierwszych 2 kresek na watku!
      • kamar08 Re: na dobry początek tygodnia:) 11.08.08, 14:17
        To ja też się chętnie dopiszę. Dziś 19 dc., a testować będe ok. 22.
        Jak bym chciała zeby się udało smile
    • megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 11:48
      Ja też sie witam w poniedzialkowy dzioneksmile) Pogoda dziś bardzo
      ladna u nas to i samopoczucie lepszesmile) Jeszcze tylko 11 dni i bede
      wiedziała czy sa II kreski - mam nadzieje ze taksmile) testy juz do
      mnie ida - zamowiłam z allegro ale pewnie i tak kupue Quick view w
      aptece. pozdrawiam i czekam na pierwsze testujące i oczywiście
      trzymam kciuki za pozytywne testysmile)
      • hudaka :) 11.08.08, 12:48
        ja testuje 20 sierpnia, krysiia dopisz mnie do listy smile))
    • e_dyta Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 13:36
      Witam nie dopisywałam się do was, ale bardzo często zaglądałam do
      was jak wam idzie testowanie, ja testowałam w sobotę 9 sierpnia i
      pojawiły sie dwie duże krechy, czekam teraz z wizytą u lekarza aby
      potwierdził moje największe nadzieje. Życzę też wam samych kresek smile
      • megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 13:50
        no to super smile Wielkie Gratulacje - oby nas tych szczesliwych
        posiadaczek II kresek bylo jak najwięcejsmile
      • amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:45
        e-dyta - moje graulacje!!! Napisz, prosze, w ktorym dniu cyklu testowalas i kiedy OM. Pewnie zalapiesz sie jeszcze do kwietniowek smile

    • sja75 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:19
      dołączam jesli można.mam postanowienie że zatestuję 22 chociaz mogłabym
      wcześniej...pierwszy synek urodził sie 22 wprawdzie maja ale cóż wink.Pozdrawiam
      Wszystkie zafasolkowane!
      • megi231 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:39
        Dziewczyny widze że sporo nas sie przymierza do testowania 22-ego
        sierpnia. A moze stworzymy liste naszych OM i dlugośc cykli - co wy
        na to?? Moja OM była 23.07 przy cyklach średnio 30-dniowych
        • amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:55
          OM 26 lipca, cykle 28dniowe, tescik 22 sierpnia smile
    • jamama77 Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:46
      test 19go i też mi już odbija...
      Ok południa dzisiaj tak mi się zrobiło niedobrze, że o mało nie
      poleciałam do łazienki... Domyślam się, że to z powodu wziętego
      między posiłkami Hemoferu - żelaza z folikiem (na ulotce ostrzegają,
      że lepiej się wchłania, ale może dawać takie objawy)...
      W momencie tej słabości walczyły we mnie dwie frakcje: 1. fajnie,
      może jednak zaskoczyłam i 2. JEJKUUU JAK to ma tak wyglądać, to ja
      nie chcę nigdy być w ciąży! I chyba to 2 było trochę
      silniejsze... :0)
      Chyba więc znalazłam sposób na pogodzenie się z ew. (tymczasowym)
      niepowodzeniem sierpniowego majstrowania - należy się struć - lub
      ubzdryngolić, spędzić cały dzień wymiotując do kibla i powiedzieć
      sobie, że właśnie taka wątpliwa przyjemność nas na razie ominęła...
      hahahahah
      teraz jak mi lepiej to znów mi, oczywiście, zależy... :0)
      • amelie_pi Re: Teścik po 15 sierpnia:) 11.08.08, 14:51
        fakt, mi odbilo doglebnie i juz Majowki2009 doddalam do ulubionych wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka