baby.love
08.08.08, 11:27
czy miałyście już tak ze na teście ciążowym po godzinie albo dłużej
byla druga kreska, czy taki test bierze się pod uwagę? Nigdy nie
sprawdzałam po godzinie od razu wyrzucałam a teraz zapomniałam. To
moj 33 dzień czyli 3-4 dni po terminie. Pisałam juz o tym ale nikt
nie opowiedział. Czy mozna mieć nadzieję w takiej sytuacji? Czy
lepiej wyluzować i myśleć o sierpniowych?