yasmin15
30.12.08, 11:50
Witam. Dziewczyny, czy ktoras z was podjelaby sie proby
wytlumaczenia mi jak sie mierzy temperature, zeby wiedziec kiedy
bedzie owulacja? Dla mnie to czarna magia i nie mam pojecia jak sie
za to zabrac. Czy spadek tempratury oznacza zblizajaca sie owulacje
czy moze odwrotnie? Kiedy zaczac ja mierzyc - zaraz po okresie?
Pozdrawiam