Dodaj do ulubionych

DO JESSIA'i

02.07.05, 16:00
Mam skurcze co 20 min.,robimy lewatywkę i do szpitala.Mam nadzieję ,że to już
to.Jakby co,to poszukaj mnie w poniedziałek na salach.Namiary wysłałam na
priva.
Obym tylko tam została!!!!
Renata
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka