renste 02.07.05, 16:00 Mam skurcze co 20 min.,robimy lewatywkę i do szpitala.Mam nadzieję ,że to już to.Jakby co,to poszukaj mnie w poniedziałek na salach.Namiary wysłałam na priva. Obym tylko tam została!!!! Renata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj