Dodaj do ulubionych

DO MAM KTÓRE RODZIŁY W PRUSZKOWIE

23.01.06, 15:47
Witam za tydzień mam termin porodu i planuję rodzić właśnie w pruszkowie
proszę więco o opinie mamy które rodziły właśnie w tym szpitalu jak tam
wygląda opieka medyczna oraz co może mi się tam koniecznie przydać poza tymi
podstawowymi rzeczami które się bierze ze sobą pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • s_malgoska Re: DO MAM KTÓRE RODZIŁY W PRUSZKOWIE 28.01.06, 14:17
      Czesc liduszka2! ja rodzilam w Pruszkowie 3 lata temu. Wiec od tego czasu moglo
      sie troche zmienis. Sala do porodu rodzinnego jest jedna (nie wiem czy ty
      chcesz porodu rodzinnego) jest dobrze wyposazona. Ma wanne z hydromasazem-
      ktory mi bardzo pomogl. Mialam bole krzyzowe. Po pol godzinnym pobycie w wannie
      ladnie mi przyspieszylo sie rozwarcie. Polecam.
      Polozna przy porodzie na ogol nie przeszkadza- wpadal tylko co jakis czas zeby
      sprawdzic co sie dzieje. Ja mialam pecha i studentka- lekarka uczyla sie na
      mnie szyc krocze- i najpierw zostawila za dlugie szwy, potem jak skrocila to mi
      sie rozeszly.
      Opieka nad noworodkiem jest srednia, zalezy od piguly. Na ogol nie przychodza
      do ciebie chyba ze dziecko za mocno placze, no i na kapiel.
      Plusy to wyposazenie sal - wtedy nowki meble, staly niemal pobyt osoby
      towarzyszacej
      Mam nadzieje ze cie nie przestraszylam. Pozdrawiam
    • magisok Re: DO MAM KTÓRE RODZIŁY W PRUSZKOWIE 30.01.06, 15:18
      Witam, ja rodziłam rok temu i byłam bardzo zadowolona. Trafiłam na super
      położną, która bardzo mi pomogła - miałam problemy z rozwarciem. Opieka
      lekarska nad maluchem naprawdę ok, pielęgniarki rzeczywiście nadmiernie nie
      nachodzą, ale jak jest potrzeba to bez żadnego ale są i pomagają. Mnie (jak
      poprosiłam) pokazały jak dokładnie przewijać, przemywać pępek i kąpałam razem
      z nimi. Więc jak poród o czasie i z dzidzią jest ok to polecam bo maszynerii
      dla wczśniaków nie mają. Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj
      • bazyl21 Re: DO MAM KTÓRE RODZIŁY W PRUSZKOWIE 30.01.06, 15:30
        Czy możecie napisać coś więcej... Czy np. miałyście znieczulenie, bo słyszałam,
        że w Szpitalu w Pruszkowie, rozumiem, że chodzi o szpital na Armii Krajowej nie
        ma anestezjologa. Czy wiecie coś na temat cc w tym szpitalu. A tak wogóle to
        mam prośbę, jak urodzisz napisz proszę jak było w szpitalu najlepiej
        bezpośrednio na maila.
        Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka