11.08.06, 14:57
Cześć dziweczyny!
CZy ktoraś może polecić polożną w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie?
Interesuje mnie też lekarz jeśli macie godnego polecenia. Jeśli tak to prosze
o namiary anowi06@gazeta.pl Dzieki.
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: położna 11.08.06, 14:58
      Poszukaj może tutaj.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=6284081
      • anowi06 Re: położna 11.08.06, 15:18
        dzieki ogromme.Zabieram sie za szukanie.Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka