anowi06 11.08.06, 14:57 Cześć dziweczyny! CZy ktoraś może polecić polożną w szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie? Interesuje mnie też lekarz jeśli macie godnego polecenia. Jeśli tak to prosze o namiary anowi06@gazeta.pl Dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re: położna 11.08.06, 14:58 Poszukaj może tutaj. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=6284081 Odpowiedz Link Zgłoś
anowi06 Re: położna 11.08.06, 15:18 dzieki ogromme.Zabieram sie za szukanie.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś