Gość: xavier
IP: *.opole.sdi.tpnet.pl
21.02.02, 10:00
Pragnę bardzo podziękować redaktorowi G.W.oraz P. Wacławowi Lewandowskiemu za
nawiązaniu ciekawego tematu z branży koncernowych potentatów.Mam jednocześnie
nadzieję, że artykuł ten nie był ostatni ( jest o czym pisać).O tym jak
bezprawnie panowie Shelowcy wchodzą na grunt prywatny i jak używają jednego
numeru NIP do dwóch firm ( DEA i SHELL), ciekawe?!Myślę, że powinni się tym
zająć odpowiedni urzędnicy.Czekając na dalsze ciekawe artykuły serdecznie
pozdrawiam redaktorów G.W.
Xavier