Dodaj do ulubionych

Grawitacja

IP: 62.89.80.* 26.05.06, 17:00
Dla Kutza poglądy nowego szefa TVP są przeszkoda do tego by mógl sprawować tą
funkcę,ale jeszcze większą przeszkodą jest to że senatora zdecydowanie bedzie
mniej w tv.Po tym co Kutz głosi widać że jego poglądy są zdecydowanie
bardziej ortodoksyjne od tych prezentowanych przez Wildsteina i im senatora
mniej w mediach tym lepiej.Kutzowi też zdarzały się burzliwe rozstania z
rożnymi redakcjami i tylko wierny druh Michnik daje mu jeszcze plac na
felietony.
Obserwuj wątek
    • Gość: lolek11 Re: Grawitacja IP: *.dyn.optonline.net 27.05.06, 04:52
      Kutz robi niezwykle dobra robote atakujac w swych felietonach rzadzaca
      koalicje.Tym sposobem kreuje siebie i swoich mocodawcow na wroga
      wewnetrznego,ktorego potrzebuje gwaltownie PIS.Im wiecej bedzie atakow i
      agresji,im wieksza bedzie opozycja tym lepiej dla rzadzacych!!!!to sie
      wielokrotnie sprawdzilo! Tak samo dzieje sie z KK, atakujcie ojca Rydzyka! on
      bedzie rosl w sile ,a ludziom bedzie zylo sie weselej.Brawo panie Kazimierzu!!
      dawaj! dalej !!!
    • wilhelm4 Re: Grawitacja 27.05.06, 06:57
      Kutz jest w porzo.

      A ci inni, to psychopaci, zobaczycie.
    • palec1 Re: Grawitacja 27.05.06, 06:58
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1634250,61346,2434962.html?x=22
      kwa-kwa !
    • Gość: ek Wierzejski mówił wyrażnie i to po polsku IP: 62.89.80.* 27.05.06, 12:07
      A mówił że homoseksualisci to w wiekszości pedofile[nie wiem czy to prawda i
      nic mnie to nie obchodzi],Kutz usłyszał zaś że homoseksualiści to muszą być
      pedofilami,rozumiem że senatorowi ''wygodniej bylo to uslyszec,bo gdyby mial
      klopot ze sluchem to na aparat sluchowy chyba go stac.
    • Gość: AMBROZY Re: Grawitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 18:35
      reksiu PANU KUTZOWInie dorosles do piet tak mysle przeżyj te lata co PAN
      SENATORa potem plec glupoty pa
    • Gość: zgred Kutz/zakręcony IP: *.bielsko.dialog.net.pl 29.05.06, 08:01
      Senatorze pomylił pan redakcje czy co? Tekst w sam raz dla "Trybuny"
      urbanowskiego "NIE" albo "Faktów i Mitów" byłego księdza-renegata. No chyba,
      że "Wyborcza" już stoczyła się do poziomu tych brukowców, których strach brać
      do WC. Wrzody na dłoniach murowane. A może K.Kutz tak już zakręcony, że
      przestał pojmować, że naród już poznał się na jego kolegach z towarzystwa
      wzajemnej adoracji i mówiąc prosto ma i jego i jemu podobnych tam gdzie słońce
      nie dochodzi.
    • Gość: Lehoo Re: Grawitacja IP: *.globalconnect.pl 29.05.06, 09:55
      Gomułki. Gomułki, Panie Marszałku
      • Gość: w Re: Grawitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 20:38
        Czytajac felietony p. Kutza czuje sie podbudowany faktem,ze jeszcze sa ludzie w
        Polsce dostrzegajacy co sie dzieje w Polsce i reagujacy na to w sposob jak to
        jest mozliwe.Natomiast mozna sie zalamac czytajac k o m e n ta r z e ponizej. W
        jakims stopniu odzwierciedlaja one jednak mentalnosc naszego
        spoleczenstwa,ktore jak wlasna rodzine ,powinno sie kochac.Tu juz popadam w
        dramatyczny konflikt z soba, pomimo,ze jestem tolerancyjny i wyrozumialy.Ciagle
        wychodza na wierzch te cechy,ktore powinnismy wsobie zwalczac,ktorych powinnismy
        sie wstydzic.Nierozumiem jak mozna ciagle afiszowac sie swoja
        ignorancja,koltunstwem, ksenofobia,przesadnym klerykalizmem itd.Europa juz
        zaczyna nam przypisywac te cechy jako charakterystyczne dla polakow.Smutne to jest.
    • Gość: roro68 Re: Grawitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 15:57
      Kutz, ty manipulancie! Dlaczezgo kłamiesz o koszulkach w żywe oczy jak czerwona
      suka? Nawet GW, w której się jeszcze produkujesz, podała prawdziwą wersję, więc
      po cholerę jątrzysz, komuchu utajony?
      "Udało nam się rozwiązać zagadkę. - Studenci kupili koszulki legalnie ode mnie -
      mówi Jakub Bieniak, importer bawełnianych T-shirtów. - Jednak na początku
      miesiąca ktoś okradł hurtownię wspólnika, który także handlował towarem tej
      samej marki. Policjanci szukają tak naprawdę złodziei, a nie wywrotowców - mówi
      handlowiec."
      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3352300.html
      • Gość: roro68 Re: Grawitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 16:03
        A skąd ci się, stary pierdzielu, wzięło, że koszulki zarekwirowano, to już
        tajemnica twojej wyobraźni...
    • Gość: sqro Re: Grawitacja IP: *.iinf.polsl.gliwice.pl 03.06.06, 23:31
      brawo panie kaziu - madre słowa szkoda tylko że po a nie przed wyborami - może
      by ta nacjonal-chołota* dostała pare głosów mniej - szkoda że u nas
      społeczeństwo ma krótka pamięć i wystarczyło przemalowanie szyldu z AWS na PiS
      do wygrania wyborów - wielka szkoda



      *mnie tez stać na nowo-twory językowe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka