Gość: xyz IP: *.omi.pl 22.03.07, 16:21 Znowu nie ma telewizji .Obiecujemy ,że wylecicie razem,z tymi którzy was zaprosili aby nam wciskać chłam za nasze pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xyz Re: Banda z Telewizji Stream Communication IP: *.omi.pl 23.03.07, 18:42 Dzisiaj znowu nie ma głosu na TV Kultura ,ekipa poszła do domu i włączą w poniedziałek . A kto nas tak urządził to można przeczytać ,pani prezes wybrała dla nas firmę Stream Communications . katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/712945.html Odpowiedz Link Zgłoś