Dodaj do ulubionych

Banda z Telewizji Stream Communication

IP: *.omi.pl 22.03.07, 16:21
Znowu nie ma telewizji .Obiecujemy ,że wylecicie razem,z tymi którzy was
zaprosili aby nam wciskać chłam za nasze pieniądze.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Banda z Telewizji Stream Communication IP: *.omi.pl 23.03.07, 18:42
      Dzisiaj znowu nie ma głosu na TV Kultura ,ekipa poszła do domu i włączą w
      poniedziałek .
      A kto nas tak urządził to można przeczytać ,pani prezes wybrała dla nas firmę
      Stream Communications .

      katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/712945.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka