Gość: Kosa
IP: *.punkt.pl
07.06.08, 19:01
W ciągu 12 lat ubyło nas już 12%!!! Jest nas tylko 312 tys, a jeszcze w 95
roku było nas 352!
We Wrocławiu ubyło w tym samym czasie zaledwie 1,5%, a w Opolu o niecałe 3%.
Coś jest nie tak
OSTATNI GASI śWIATłO!