Dodaj do ulubionych

POMOCY! MAMY Z NIEMIEC

30.01.04, 12:21
od 4 miesiecy jestem mama.ostatnio moj maz stracil prace i jest zmuszony do
wyjazdu do niemiec.dostal propozycje -ale obawiam sie czy jest ona
prawdziwa.I DLATEGO MAM PROZBE! CHCIALABYM zeby ktos powiedzial mi czy w
LEVERKUSEN istnieje maly chotelik /wybudowany na skarpie/-zajazd
agroturystyczny z konmi ,mozna tam lowic ryby,Podobno zbieraja sie tam
mysliwi. prosze o odpowiedz jak najszybciej. dziekuje !!! A moze zna ktos
tam numer telefonu lub nazwe tego hotelu?
Obserwuj wątek
    • dafnezielona Re: POMOCY! MAMY Z NIEMIEC 30.01.04, 13:20
      Wald-Hotel




      na stronie www.leverkusen.de/tourismus/indexa.htm znalazlam miedzy
      innymi hotel:

      Adresse: Wald Hotel
      Kapeller Weg 1
      40764 Langenfeld
      Tel.: (02173) 23422

      to moze byc to. Poza tym jest jakis link do strony mysliwych i drugi o kursach
      wedkarskich, moze tam sie cos zorientujesz..
      www.fischerkurse-leverkusen.de/ (zobacz pod Kursort - czy miejsce
      odbywania sie kursow)
      lub na stronie glownej zrob szukanie pod haslo "jäger" czyli mysliwy .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka