sanetta
30.01.04, 12:21
od 4 miesiecy jestem mama.ostatnio moj maz stracil prace i jest zmuszony do
wyjazdu do niemiec.dostal propozycje -ale obawiam sie czy jest ona
prawdziwa.I DLATEGO MAM PROZBE! CHCIALABYM zeby ktos powiedzial mi czy w
LEVERKUSEN istnieje maly chotelik /wybudowany na skarpie/-zajazd
agroturystyczny z konmi ,mozna tam lowic ryby,Podobno zbieraja sie tam
mysliwi. prosze o odpowiedz jak najszybciej. dziekuje !!! A moze zna ktos
tam numer telefonu lub nazwe tego hotelu?