noelka28
22.03.04, 12:05
hej, pytam, bo jestem ciekawa jak utrzymują się Polacy na emigracji, jak
zaczynają, gdzie pracują...czy nie czują się obywatelami drugiego sortu,
będąc np. opiekunkami lub sprzątaczkami z tytułam i magistra, czy w ogóle
możliwe jest wyjechać i od zera zrobić w miarę godną karierę będąc
emigrantem? może mam błędne pojęcie, proszę, oświećcie mnie, bo szczerze
mówiąc strach przed koniecznościa wykonywania byle jakiej pracy powstrzymuje
mnie od emigracji z naszego kraju, w którym nigdy się nie dorobię kokosów na
mojej prestiżowej posadce... pozdrawiam