Dodaj do ulubionych

Zalogowalam sie...i

18.04.04, 14:18
zdaje sobie sprawe, ze nikogo to nie obchodzi, ale czuje sie jak po utracie
dziewictwa. W sumie nie bardzo pamietam utrate dziewictwa gdzyz bylo tak
dawno temu... ale mam to okropne uczucie, ze zrobilam cos beznadziejnie
glupiego. Mam nadzieje ,ze to uczucie odejdzie w przeciwnym razie bede sie
musiala wylogowac za wszelka cene.

Pzd
Obserwuj wątek
    • zalotnica Re: Zalogowalam sie...i 18.04.04, 14:48
      a co ma jedno do drugiego ?
      • basia553 Re: Zalogowalam sie...i 18.04.04, 14:59
        moze sie nie znam, ale przeciez piszesz tu czesciej. Co to znachy wiec, ze sie
        zalogowalas?
        • kan_z_oz Re: Zalogowalam sie...i 19.04.04, 11:37
          To znaczy Basiu, ze chcac wejsc na niektore fora musze sie zalogowac, tzn.
          zostawic swoj adres, e-mail adres i inne detale z admn.; to jest zalogowanie.
          Od roku pisuje tu ale nigdy sie nie logowalam. Niestety jak niedawno odkrylam,
          czesc watkow jest teraz niedostepna, wiec musialam sie zalogowac. Krotko mowiac
          nic waznego, poprostu podaje info.

          Pzd
          • Gość: VIP-1 zwariowalas? IP: *.cwshs.com 19.04.04, 12:44
            kan_z_oz napisała:

            > To znaczy Basiu, ze chcac wejsc na niektore fora musze sie zalogowac, tzn.
            > zostawic swoj adres, e-mail adres i inne detale z admn.; to jest zalogowanie.
            zadnego e-mail nie musisz zostawiac
            inne detale? a kto ci kaze prawde pisac?
            trzeba miec nie pokolei w glowie (jak ta stara rura "moja" ciotka)
            zeby swe prawdziwe nazwisko i prawdziwy adres podawac
            • kan_z_oz Re: zwariowalas? 19.04.04, 12:53
              Gość portalu: VIP-1 napisał(a):

              > trzeba miec nie pokolei w glowie (jak ta stara rura "moja" ciotka)
              > zeby swe prawdziwe nazwisko i prawdziwy adres podawac

              No tak mi sie wydawalo, ze trzeba miec swira zeby podac prawdziwe nazwisko z
              adresem i e-mail adresem + telefon na internecie. Cale szczescie, ze nie
              podalam numeru karty kredytowej. Teraz dopiero sie zdenerwowalam, VIP ty masz
              czasami przeblyski genialnosci, musze czesciej czytac twoje posty.
              Pzd
              • Gość: VIP-1 Re: zwariowalas? IP: *.cwshs.com 19.04.04, 13:01
                kan_z_oz napisała:

                > podalam numeru karty kredytowej. Teraz dopiero sie zdenerwowalam, VIP ty masz
                > czasami przeblyski genialnosci, musze czesciej czytac twoje posty.
                tylko nie czasami
                wszystkie moje posty som genialne
                a najbardziej lubie te do cioci i osla
      • ciocia_vipa Z ta utrata cnoty to nie przesadzaj kochanie. 19.04.04, 11:34
        Bo to, co pozniej bylo, chyba dalo ci duuuuzo radochy.

        Lechtaczki dwumetromej jeszcze sie nie dorobilas,
        wiec vipek na ciebie nie bedzie lecial.
        A wiec co marudzisz?



        zalotnica napisała:

        > a co ma jedno do drugiego ?
        • Gość: VIP-1 ciociu, stara ruro IP: *.cwshs.com 19.04.04, 12:39
          ty naprawde fajnie piszesz
          ale bierz ta swa lechtaczke w lapy
          i spirdzielaj stad szybciutko
    • starypierdola Pomyslnosci ... 18.04.04, 16:29
      ... na nowej drodze zycia!
      smile))
      SP
    • starypierdola Zaproszenie 19.04.04, 02:54
      No to jak juz jestes normalna kobieta (stracona cnota, zalogowanie sie...)
      zapraszam Cie na forum Polonia 2.

      SP
      • kan_z_oz Re: Zaproszenie 19.04.04, 11:29
        starypierdola napisał:

        > No to jak juz jestes normalna kobieta (stracona cnota, zalogowanie sie...)
        > zapraszam Cie na forum Polonia 2.
        >
        > SP

        Sorry,ze sie glupio spytam; gdzie jest Polonia 2, tzn jak tam wejde?

        Pzd
    • Gość: pijar Re: Zalogowalam sie...i IP: *.nsw.bigpond.net.au 19.04.04, 11:38
      Skoro juz nie pamietasz utraty dziewictwa, to moze by tak jakis zlot new born
      virgins zorganizowac i odswiezyc wrazenia?
      • rajchman Re: Zalogowalam sie...i 19.04.04, 12:41
        Gość portalu: pijar napisał(a):
        Skoro juz nie pamietasz utraty dziewictwa, to moze by tak jakis zlot new born
        virgins zorganizowac i odswiezyc wrazenia?
        - To byl taki, co chial ja rozdziewiczac?
        www.classicbroads.com/310/26/pics/03.jpg
        • kan_z_oz Re: Zalogowalam sie...i 19.04.04, 12:46
          Pijar napisal;
          Skoro juz nie pamietasz utraty dziewictwa, to moze by tak jakis zlot new born
          virgins zorganizowac i odswiezyc wrazenia?

          Teraz to juz tylko zlot ale czarownic, no ale to dopiero za pare lat. Dam ci
          znac jak bede organizowac. Wciaz mam nadzieje, ze do tego smutnego wydarzenia w
          moim zyciu nie dojdzie.

          pzd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka