kan_z_oz
18.04.04, 14:18
zdaje sobie sprawe, ze nikogo to nie obchodzi, ale czuje sie jak po utracie
dziewictwa. W sumie nie bardzo pamietam utrate dziewictwa gdzyz bylo tak
dawno temu... ale mam to okropne uczucie, ze zrobilam cos beznadziejnie
glupiego. Mam nadzieje ,ze to uczucie odejdzie w przeciwnym razie bede sie
musiala wylogowac za wszelka cene.
Pzd