Dodaj do ulubionych

Do mam z Niemiec

21.05.04, 19:54
Czesc
W przyszly weekend wybieramy sie do Kolonii. Czy moglybyscie mi niemieckie
mamy powiedziec jak dlugo otwarte sa tam sklepy i czy poniedzialek 31 maja
jest swietem.
Z gory dziekuje
pozdrowienia z Rotterdamu,
Marta
Obserwuj wątek
    • bazylea1 Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 21:11
      sklepy w tygodniu do 20, w sobote do 18, 31 maja jest swietem.
    • weronisia26 Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 22:57
      Ja mieszkam w Kolonii.

      Bazylea, mylisz się. W soboty sklepy też są otwarte do 20.00

      Wszystkie wielkie sklepy typu Hit, Karstad, C&A, Kaufhof, Walmart, PENYmarkt,
      Saturn, MediaMarkt... całe centrum jest otwarte do 20.00 od pon. do piątku.

      W sobotę do 18.00 jest otwarty LIDL, do 16.00 EXTRA, ALDI, DM, IDEA.

      Poniedziałek 31 maja jest zaznaczony w kalendarzu na czerwono i czarno, a więc
      sklepy będą otwarte, ale krócej, a niektóre całkiem zamknięte.
      • kokolores Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 23:51
        Ty sie rowniez po czesci mylisz.W poniedzialek 31.05 jest swieto
        (Pfingstenmontag) i sklepy w calym NRW sa pozamykane(wiec w Kolonii rowniez).
        • weronisia26 Re: Do mam z Niemiec 23.05.04, 13:53
          Dzięki za info smile
          Tylko czemu w kalendarzu nie jest na czerwono ten dzień? Te całkiem wolne są
          czerwone przecież...
          Chyba muszę zmienić kalendarz wink
      • goskb Re: Do Weronisia 26 26.05.04, 18:27
        Czesc Weronika?Co u ciebie slychac kiedys sie spotkalysmy z dziecmi na
        miescie.Ja jeszcze caly czas od tamtego czasu jestem w Polsce i walcze zeby mi
        promotor skonczyla czytac prace magisterska.Mam nadzieje ze w lipcu wroce w
        koncu do domu.Pozdrawiam Cie i mam nadzieje dozobaczenia.
        Gosia
    • kokolores Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 23:59
      Zycze Ci milego pobytu w Kolonii i polecam zwiedzenie katedry w Kolonii(Kölner
      Dom).Niestety nastaw sie na to ,ze 31.05 sklepy beda nie czynne.Pozdrawiam.
      www.ochroniarz.pl/wystawy/galerie/cartall_europa/Niemcy/Kolonia.htm ,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka