martaj7 21.05.04, 19:54 Czesc W przyszly weekend wybieramy sie do Kolonii. Czy moglybyscie mi niemieckie mamy powiedziec jak dlugo otwarte sa tam sklepy i czy poniedzialek 31 maja jest swietem. Z gory dziekuje pozdrowienia z Rotterdamu, Marta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bazylea1 Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 21:11 sklepy w tygodniu do 20, w sobote do 18, 31 maja jest swietem. Odpowiedz Link Zgłoś
weronisia26 Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 22:57 Ja mieszkam w Kolonii. Bazylea, mylisz się. W soboty sklepy też są otwarte do 20.00 Wszystkie wielkie sklepy typu Hit, Karstad, C&A, Kaufhof, Walmart, PENYmarkt, Saturn, MediaMarkt... całe centrum jest otwarte do 20.00 od pon. do piątku. W sobotę do 18.00 jest otwarty LIDL, do 16.00 EXTRA, ALDI, DM, IDEA. Poniedziałek 31 maja jest zaznaczony w kalendarzu na czerwono i czarno, a więc sklepy będą otwarte, ale krócej, a niektóre całkiem zamknięte. Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 23:51 Ty sie rowniez po czesci mylisz.W poniedzialek 31.05 jest swieto (Pfingstenmontag) i sklepy w calym NRW sa pozamykane(wiec w Kolonii rowniez). Odpowiedz Link Zgłoś
weronisia26 Re: Do mam z Niemiec 23.05.04, 13:53 Dzięki za info Tylko czemu w kalendarzu nie jest na czerwono ten dzień? Te całkiem wolne są czerwone przecież... Chyba muszę zmienić kalendarz Odpowiedz Link Zgłoś
goskb Re: Do Weronisia 26 26.05.04, 18:27 Czesc Weronika?Co u ciebie slychac kiedys sie spotkalysmy z dziecmi na miescie.Ja jeszcze caly czas od tamtego czasu jestem w Polsce i walcze zeby mi promotor skonczyla czytac prace magisterska.Mam nadzieje ze w lipcu wroce w koncu do domu.Pozdrawiam Cie i mam nadzieje dozobaczenia. Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
kokolores Re: Do mam z Niemiec 21.05.04, 23:59 Zycze Ci milego pobytu w Kolonii i polecam zwiedzenie katedry w Kolonii(Kölner Dom).Niestety nastaw sie na to ,ze 31.05 sklepy beda nie czynne.Pozdrawiam. www.ochroniarz.pl/wystawy/galerie/cartall_europa/Niemcy/Kolonia.htm , Odpowiedz Link Zgłoś