Dodaj do ulubionych

Obowiazek meldunkowy!

IP: *.netcom.ca 22.04.02, 17:37
Co myslicie o obowiazku meldunkowym? Plusy dodatnie i ujemne! Czy to
jest zgodne z konstytucja i czemu sluzy? Prosze o wywazone opinie.
Obserwuj wątek
    • macacz Oto moja opinia 22.04.02, 17:54
      Gość portalu: Maczacz napisał(a):

      > Co myslicie o obowiazku meldunkowym? Plusy dodatnie i ujemne! Czy to
      > jest zgodne z konstytucja i czemu sluzy? Prosze o wywazone opinie.

      Powinienes sie natychmiast zameldowac w szpitalu w ktorym cie ostatnio leczono.
      Nalezy zmienic lek, zwiekszyc dawke i zastosowac leczenie tzw. zamkniete.

      • jot-23 Re: Oto moja opinia 22.04.02, 18:10
        macacz napisał(a):
        >
        > Powinienes sie natychmiast zameldowac w szpitalu w ktorym cie ostatnio leczono.
        >
        > Nalezy zmienic lek, zwiekszyc dawke i zastosowac leczenie tzw. zamkniete.
        >

        hej, to na niego nie dziala, jak widzi jakies wpisy do watkow ktore stworzyl, to
        to go jeszcze bardziej rozjusza "tworczo" im bardziej agresywna odpowiedz tym
        bardziej go to cieszy, wicie rozumicie..on jest przekonany ze jego posty sa
        bardzo dowcipne, wyrafinowane i "uderzajace w sedno" , kazda odpowiedz czy to
        powazna ( wtedy jest zadowolony ze ktos sie nabral) czy to atakujaca go (wtedy
        mysli ze jego "prawdziwe slowa" kogos zabolaly) ...zacheca go bardziej do pracy
        tworczej....
        • macacz mam inna wersje... 22.04.02, 18:18
          Mysle, ze pekla mu znow ta gumowa lalka, z ktora bylo mu tak dobrze...odeslal
          Lolite do producenta, czeka na nowa. Probowal skleic Lole, nie udalo sie. Czuje
          sie samotny.
          Ma depresje, bo boi sie, ze to juz nigdy nie bedzie to samo co Lola...
    • Gość: Maczacz Re: Obowiazek meldunkowy! IP: *.netcom.ca 22.04.02, 18:37
      W Sztatach Junitach niet meldunku i wszyscy widza do czego to prowadzi.
      Zydzi zawladneli wszystkim, sluzba zdrowia, sadownictwo, polityka i
      oczywiscie finanse! Po co komu byl az taki geszeft?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka