Gość: Maczacz IP: *.netcom.ca 22.04.02, 17:37 Co myslicie o obowiazku meldunkowym? Plusy dodatnie i ujemne! Czy to jest zgodne z konstytucja i czemu sluzy? Prosze o wywazone opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
macacz Oto moja opinia 22.04.02, 17:54 Gość portalu: Maczacz napisał(a): > Co myslicie o obowiazku meldunkowym? Plusy dodatnie i ujemne! Czy to > jest zgodne z konstytucja i czemu sluzy? Prosze o wywazone opinie. Powinienes sie natychmiast zameldowac w szpitalu w ktorym cie ostatnio leczono. Nalezy zmienic lek, zwiekszyc dawke i zastosowac leczenie tzw. zamkniete. Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Oto moja opinia 22.04.02, 18:10 macacz napisał(a): > > Powinienes sie natychmiast zameldowac w szpitalu w ktorym cie ostatnio leczono. > > Nalezy zmienic lek, zwiekszyc dawke i zastosowac leczenie tzw. zamkniete. > hej, to na niego nie dziala, jak widzi jakies wpisy do watkow ktore stworzyl, to to go jeszcze bardziej rozjusza "tworczo" im bardziej agresywna odpowiedz tym bardziej go to cieszy, wicie rozumicie..on jest przekonany ze jego posty sa bardzo dowcipne, wyrafinowane i "uderzajace w sedno" , kazda odpowiedz czy to powazna ( wtedy jest zadowolony ze ktos sie nabral) czy to atakujaca go (wtedy mysli ze jego "prawdziwe slowa" kogos zabolaly) ...zacheca go bardziej do pracy tworczej.... Odpowiedz Link Zgłoś
macacz mam inna wersje... 22.04.02, 18:18 Mysle, ze pekla mu znow ta gumowa lalka, z ktora bylo mu tak dobrze...odeslal Lolite do producenta, czeka na nowa. Probowal skleic Lole, nie udalo sie. Czuje sie samotny. Ma depresje, bo boi sie, ze to juz nigdy nie bedzie to samo co Lola... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maczacz Re: Obowiazek meldunkowy! IP: *.netcom.ca 22.04.02, 18:37 W Sztatach Junitach niet meldunku i wszyscy widza do czego to prowadzi. Zydzi zawladneli wszystkim, sluzba zdrowia, sadownictwo, polityka i oczywiscie finanse! Po co komu byl az taki geszeft? Odpowiedz Link Zgłoś