Dodaj do ulubionych

Finlandia, Absolut i amerykańskie gat. spirytusow

IP: *.ras01.lax01.alerondial.net 01.01.05, 18:36
Najchętniej podrabiane gatunki to Finlandia, Absolut i amerykańskie gatunki
spirytusów. Wszystkie powstawały z podpałki do grilla, której producent
ostrzega, że jest szkodliwa dla zdrowia. Podczas uzdatniania rozpałki
dodawano chemikalia i środki odkażające, które neutralizowały nieprzyjemny
zapach.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2471318.html

Nie ma jak chlopaki z SG, nowy rok przywitali zapewne darmowym, przechwyconym
z przemytu…
Kto obserwowal ich bacznie to wie, ze we wlasnej bazie skladowali tysiace
butelek dziennie…kiedy oni to wychleja? To zadanie na przyszla 10-latke.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wolny Re: To jak, ktory sie teraz pieni i IP: *.ras01.lax01.alerondial.net 01.01.05, 18:46
      puszcza banki mydlane ???
      • lulu13 watroba napewno jest spalona 01.01.05, 19:13
        po wypiciu takiej wodki !!,to sie w pale nie miesci co oni tam w
        tej "Europie" wyprawiaja !!! oto cala Polska w Europie !!!!!,ehehehehehhe !,
        wszystko pdrobione !! tym producentom wodki powinni jaja obcegami wyrwac i
        albo wywiez ich na Syberie do karczowania lasow.
        • Gość: abstynent slepy Sylwester IP: *.an2.nyc41.da.uu.net 01.01.05, 22:43
          to jak pochlali na Sylwestra takiej podrobionej wodki to dzis juz napewno
          stracili wzrok,to jest cos niesamowitego !
    • Gość: Wolny Re: U jednych watroba inni maja KAC IP: *.ras01.lax01.alerondial.net 03.01.05, 07:12
      To tylko kropla w oceanie spozytego alkocholu ,

      zaopatrzenie przedswiateczne juz bylo, jak podaje
      Rzecznik prasowy
      Komendanta Pomorskiego Oddziału SG
      ppłk Jacek Ogrodowicz:

      22-grudzien 2004

      Funkcjonariusze Pomorskiego Oddziału SG podczas kontroli drogowych oraz
      przeszukania *lokalu prywatnego* ujawnili i zatrzymali ponad 1000 litrów
      alkoholu i 330 paczek papierosów.

      *-hehe, konfiskuja nie tylko na granicy? W prywatnym lokalu pewnie pedzili
      bimber. .." Na prywatnej posesji w okolicach Chojny ujawniono prawie 1000
      litrów spirytusu i 100 paczek papierosów "

      --------
      Sandomierzu na giełdzie warzywnej…. przeprowadzili kontrolę legalności pobytu
      cudzoziemców

      *-hehe gielda warzywna, licytacja marchwi i burakow…buaaa

      Wiecej:
      www.sg.gov.pl/default.asp?id=913

      -------------

      "…polskie dokumenty, co do których istnieje podejrzenie, że mogłyby być
      wykorzystane do nielegalnego przekroczenia granicy." …. "Funkcjonariusze
      Śląskiego Oddziału SG tylko w tym roku ujawnili ponad 150 przypadków
      nielegalnego przekroczenia granicy na cudzy dokument. "-

      *-mysle ze to ciekawy temat dla por.Kom.


      Wiecej:
      www.sg.gov.pl/default.asp?id=912

      ____________________
      A na koniec ciekawostaka:

      Motto: "MASLO JEST MASLANE"

      Uprzejmie informujemy, iż samochody zarejestrowane jako osobowo-ciężarowe są
      odprawiane we wszystkich przejściach granicznych, w których oprócz innych form
      ruchu granicznego dopuszczony jest ruch towarowy. We wszystkich tych
      przejściach, które dopuszczają ruch towarowy, pojazdy *osobowo-ciężarowe bez
      ładunku (przewożące tylko osoby)* są odprawiane na pasach odpraw granicznych
      przeznaczonych dla pojazdów osobowych.
      Nie są natomiast odprawiane w takich przejściach, w których dopuszczony jest
      jedynie ruch osobowy. Jednocześnie wszystkim posiadaczom pojazdów osobowo-
      ciężarowych radzimy - w przypadku, gdy nie przewożą towarów - nie kierować się
      do terminali odpraw towarowych (takich jak np.: Koroszczyn). Poniżej
      umieszczamy szczegółowy wykaz przejść granicznych, które oprócz innych form
      ruchu granicznego dopuszczają również ruch towarowy.
      www.sg.gov.pl/poradnik/index.asp
      .


      • lulu13 Re: U jednych watroba inni maja KAC 04.01.05, 03:42
        i tak wychlali wszystko obojetnie czy to jest
        skazone,podpie..ne,przemycone,czy ukradzione oni tam w PRLu BIS wychleja
        wszystko ! te czerwone od spirytusu pyski i przekrwione oczy i ziejacy odor
        z geby to widok codzienny w autobusie i tramwaju !!!
        • lulu13 Re: U jednych watroba inni maja KAC 04.01.05, 03:58
          zalac pyski tania gorzalom to jest ich szczescie codzienne !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka