Dodaj do ulubionych

Gdzie kupic koszulki polskiej reprezentacji na MS?

IP: *.proxy.aol.com 25.05.02, 05:51
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Re: Gdzie kupic koszulki polskiej reprezentacji na MS? IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.05.02, 09:58
      w USA WWW.CENTRUMSPORT.COM w Polsce WWW.PZPN.PL/SKLEP
      • styro Re: Gdzie kupic koszulki polskiej reprezentacji na MS? 25.05.02, 15:52
        Wlasnie - kupisz na pzpn, tylko wychodzi duzo taniej jak podasz dane kogos w
        kraju i wysla ja tam... W przypadku wysylki zagranicznej duzo kosztuje oplata
        pocztowa... Jak mozesz to popros rodzine w pl, zeby Ci ja kupili...
    • Gość: czopek W Mississauga IP: *.proxy.aol.com 25.05.02, 15:07
      Pod Husarzem.Stoi gosc zywcem przeniesiony z polskich stadionow.Sprzedaje
      wszelkie parafernalia zwiazane z kibicowaniem.
      • Gość: Artur Re: W Mississauga IP: 62.246.101.* 25.05.02, 15:40
        Gość portalu: czopek napisał(a):

        > Pod Husarzem.Stoi gosc zywcem przeniesiony z polskich stadionow.Sprzedaje
        > wszelkie parafernalia zwiazane z kibicowaniem.


        Wybite zeby tez sprzedaje?
        • Gość: sympatic Re: W Mississauga IP: *.sympatico.ca 25.05.02, 16:40
          Gość portalu: Artur napisał(a):

          > Gość portalu: czopek napisał(a):
          >
          > > Pod Husarzem.Stoi gosc zywcem przeniesiony z polskich stadionow.Sprzedaje
          > > wszelkie parafernalia zwiazane z kibicowaniem.
          >
          >
          > Wybite zeby tez sprzedaje?

          Tak, oczywiscie. Swoje tyz sprzedal
          • Gość: Mirko na Ebayu IP: *.union01.nj.comcast.net 26.05.02, 03:39
            cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1830250391
    • Gość: 4X4U Re: Gdzie kupic koszulki polskiej reprezentacji na MS? IP: *.itd.uts.edu.au 27.05.02, 07:40
      gdzie moge kupic orla na ti-szercie w sydney?
    • Gość: ... ... Re: Gdzie kupic koszulki polskiej reprezentacji na MS? IP: *.sympatico.ca 05.06.02, 16:36

      • Gość: Walrus Po co ? IP: *.cymes.net / *.mitre.org 05.06.02, 17:24
        • Gość: mordyga Re: Po co ? IP: *.bauboden.com, 05.06.02, 17:29
          Gość portalu: Walrus napisał(a):

          Po to, zeby uczcic po 16 latach marny powrot Polski na boiska mistrzostw swiata!


          • Gość: , Re: Po co ? IP: *.sympatico.ca 06.06.02, 01:40

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka