Dodaj do ulubionych

Australia - Business+info Professional

IP: *.proxy.aol.com 23.07.02, 19:02
Czesc!!!
Wlasnie jestem w stanie zalatwiania wyjazdu do Australii jako business + info
professianal. Czy ktos z was wyjechal w ten sposob??? Mozecie cos poradzic???
Czy moje settlement fund lezace w banku przez rok sa oprocentowane???
Dzieki za wszystkie informacje!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Konrado Re: Australia - Business+info Professional IP: *.proxy.aol.com 24.07.02, 10:35
      ?????????
    • Gość: Konrado Re: Australia - Business+info Professional IP: *.proxy.aol.com 24.07.02, 10:35
      ?????????
    • Gość: wicked Re: Australia - Business+info Professional IP: *.proxy.aol.com 25.07.02, 14:32
      Odpiszcie cos!!!
      • Gość: maz Re: Australia - Business+info Professional IP: *.arach.net.au 25.07.02, 14:50
        Gość portalu: wicked napisał(a):

        > Odpiszcie cos!!!

        A co mamy odpisac jak nikt z nas nie przyjezdzal na takich zasadach ?????
        Ja ,przynajmniej ,nikogo takiego nieznam.
    • Gość: PawelD Re: Australia - Business+info Professional IP: *.sunsh2.vic.optusnet.com.au 25.07.02, 15:21
      chyba to jest zupelnie nowa kategoria;
      jeszcze niedawno (oprocz sportu itp. dziwactw)
      byly kat.
      ,,niezalezna"
      rodzinna
      biznes...

      jesli masz konkretne pytania wejdz na www.immi.gov.au i tpam spytaj...
      powinni odpowiedziec...

      a doswiadzczenia...
      bedziesz mial sie czym dzielic smile)
      P.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka