nemesis_
31.10.02, 18:15
-wot i wyjasnienie obsesji starego pierdoly i forumowego kombatanta na
delegacji!. Zdaje sie ze miewa koszmarne sny w ktorych jest zmuszany za
wszelka cene do przyjecia owego znienawidzonego paszportu. Budzi sie z
wrzaskiem,zlany potem i sprawdza portfel czy jest tam te sto dolcow.
Stary durniu - jak nie chcesz miec nic wspolnego z Polska to dlaczego
czytasz i wypisujesz farmozony na forum,polskim forum??
Udzielaj sie na australijskim...oooops...zapomnialem ze nie znasz
angielskiego. Stary a glupi.