Dodaj do ulubionych

Starego po prostu nie stac na paszport

31.10.02, 18:15
-wot i wyjasnienie obsesji starego pierdoly i forumowego kombatanta na
delegacji!. Zdaje sie ze miewa koszmarne sny w ktorych jest zmuszany za
wszelka cene do przyjecia owego znienawidzonego paszportu. Budzi sie z
wrzaskiem,zlany potem i sprawdza portfel czy jest tam te sto dolcow.
Stary durniu - jak nie chcesz miec nic wspolnego z Polska to dlaczego
czytasz i wypisujesz farmozony na forum,polskim forum??
Udzielaj sie na australijskim...oooops...zapomnialem ze nie znasz
angielskiego. Stary a glupi.
Obserwuj wątek
    • ziuta_ Re: do pryszcza 31.10.02, 19:39
      utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze jednak w pewnych rodzinnych przypadkach
      aboracja i kastracja powinny byc sankcjonwane przymusowo.
      Wez sie za slupki i przestan zasrywac forum POLONIA (a nie polskie forum)
      swoimi pryszczatymi madrosciami.


      • nemesis_ Re:bujaj sie debilu 31.10.02, 20:12
        sruto,ktory(a) nie potrafisz odniesc sie merytorycznie do postu.
        Resztki mozgu wyparowaly w oparach kibli ktore sprzatasz z takim poswieceniem
        w ukochanej hameryce? Taka durnota jaka ty i to co zaprezentowalas(es) tym
        postem to zaslugujesz na nic innego tylko porzadny wirtualny KOP W DUPE
        ..co niniejszymy czynie. Nie dziekuj mi srulku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka