Dodaj do ulubionych

Nasze Hobbys.

11.01.06, 00:56
Jakie macie, oprocz picia, hobbys? OK tez lubie wyskoczyc do iknajpy na piwo
czy cos takiego, ale jest to racuej towarzysko.
Przyznaje, ze od juz kilku lat prawie zero sportu i wpadlem troche w marazm.
W sumie oprocz sportu nie jest u mnie az tak zle, interesuje sie muzyka,
chodze na koncerty. Kina nie lubie.
Napiszcie jakimi hobbys zajeliscie sie na emigracji?
Obserwuj wątek
    • annal_anna Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 01:01
      zgadnij
      • bruno5 Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 01:16
        Plywanie jazda na rowerze i hazard w kasynach.
    • luiza-w-ogrodzie Re: Nasze Hobbys i zbieractwo. 11.01.06, 01:18
      Duzo plywam i gimnastykuje sie (joga, Pilates) ale trudno to nazwac "hobby" -
      raczej wynika z potrzeby ruchu po siedzeniu w biurze przed komputerem. W
      Australii klimat sprzyja aktywnosci fizycznej na dworze przez caly rok -
      mieszkajac w Polsce mniej sie ruszalam.

      Poza tym lubie duzo czytac literature piekna, wyszywac, grac w scrabbla; przez
      jakis czas zajmowalam sie tancem brzucha i moze do tego wroce. Zbieram obrazy i
      grafiki z krajobrazami ulubionych australijskich okolic oraz grafiki z
      drzewami.

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      • prawdziwacholera2 [...] 11.01.06, 15:48
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • artur666 Re: Nasze Hobbys i zbieractwo. 11.01.06, 15:51
        Luiza a co sie stalo z climbing?
        • luiza-w-ogrodzie Artur 11.01.06, 23:31
          artur666 napisał:

          > Luiza a co sie stalo z climbing?

          Artur, to nie ja sie wspinam, tylko moj facet a ja go ubezpieczam i bezwstydnie
          gapie sie dookola na innych wspinaczy ;oD

          Pozdrawiam
          Luiza-w-Ogrodzie

          ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
          • artur666 Re: Artur 11.01.06, 23:36
            Ludzie tak opowiadali, ze moznaby myslec, ze to ty jestes alpinistka.
            Ale co tam, "sluzby ladowe" tez sa wazne i mozna je podciagnac po alpinizm.
            W koncu nie wszyscy pracujacy w ministerstwie sa ministrami. smile)))))
      • ontarian Re: Nasze Hobbys i zbieractwo. 11.01.06, 16:03
        luiza-w-ogrodzie napisała:

        > jakis czas zajmowalam sie tancem brzucha i moze do tego wroce.
        hehehe, domysl sie jaki bym tu komentarz wrzocil
    • prawdziwacholera2 Czy chodzi moze o "hobbies" ? /Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 15:49
      Co to sa "Hobbys"?
    • artur666 Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 15:55
      Nie umiesz czytac? Chodzi przeciez o hobbys.
      • prawdziwacholera2 Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 15:59
        artur666 napisał:

        > Nie umiesz czytac? Chodzi przeciez o hobbys.

        A to przepraszam. Niestety nie wiem co to jest.
    • graybar . 11.01.06, 15:57
      -Malarstow rosyjskie , wiek 19 i 20. Zbieram autentyki.
      -Aukcje sztuki i bizuterii.
      -Filmy Almadovara.
      -Jazda konna
      -Bieganie
      -Zwiedzanie miast europejskich ( i nie tylko) ze szczegolnym uwzglednieniem
      siedzib browarow w ktorych warzy sie lager and ale.
      -Narciarstwo, rowniez biegowe jesli warunki pozwola.
      -Jazda samochodem. Odpreza mnie.
      -Fotografia czarno-biala
      -Zegarki i zegary.

    • ontarian bonk ma swoje hobby 11.01.06, 16:01
      zgadnijcie jakie? hehehe
      • donk Bo ja nie lubiem trzepaczy skorkom. 11.01.06, 16:17
        To moje nabijanie z tfojego juz slawnego trzepania jest znane na forum. heheh
        • ontarian to znaczy, ze siebie nie lubisz, hehehe 11.01.06, 16:35
          co tam u jeza slychac?
          • donk Siedzi se. 11.01.06, 20:54
            Myslisz, ze ci do doopy ucho przylozem,
            aby posluchac co u jeza slychac? heheh
    • szfedka Re: Nasze Hobbys. 11.01.06, 20:55
      Pluc i muchy lapac...
    • legendarny_ertes .te lunatix 11.01.06, 20:57
      twoim hobby to na pewno nie jest angielski.
      moze ty syn SP?
      • lunatix Re: .te Holmes! 11.01.06, 21:01
        Jesli juz jestes taki domyslny to domyslaj sie dalej. Co ci bede przeszkadzal.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka