lunatix
11.01.06, 00:56
Jakie macie, oprocz picia, hobbys? OK tez lubie wyskoczyc do iknajpy na piwo
czy cos takiego, ale jest to racuej towarzysko.
Przyznaje, ze od juz kilku lat prawie zero sportu i wpadlem troche w marazm.
W sumie oprocz sportu nie jest u mnie az tak zle, interesuje sie muzyka,
chodze na koncerty. Kina nie lubie.
Napiszcie jakimi hobbys zajeliscie sie na emigracji?